Kokiomis priemonėmis lengviausia nusibrėžti idealų akių kontūrą

Kad žvilgsnis iškart atrodytų išraiškingesnis, pakanka tik vieno elemento - akių kontūro. Tačiau nusibrėžti dailią liniją ties blakstienomis iš pirmo karto ne taip ir lengva. O gal kalta tik netinkama priemonė?

Kad pavyktų nusibrėžti idealų akių kontūrą, pirmiausia turėtum išsirinkti tinkamą priemonę. Vienomis brėžti liniją yra lengviau nei kitomis, tačiau skiriasi ne tik priemonių valdymas, bet ir suteikiamas efektas.

1. Kai dreba ranka

Jei nesi įgudusi, lengviausia brėžti liniją bus minkštu akių pieštuku. Linija neprivalo būti preciziška, gali ją išsklaidyti teptuku, tuomet kontūras agtrodys natūraliau, švelniau. Jei nori griežtesnės linijos, nepamiršk pieštuko nudrožti, kad galiukas būtų pakankamai smailas. Pirmenybę teik minkštesniam pieštukui, jo pigmentacija bus intensyvesnė, o brėžti liniją kur kas lengviau nei kietu.

Akių pieštukai: MATITA FORMULA PURA (DEBORAH); PROFESSIONAL EYE PENCIL (COLLISTAR); PERFECT CONTOUR KAJAL (ISADORA), gamintojų nuotr.

#eyeshadowideas #lashes #eyelashes #eyemakeup #trending #eyemakeupideas #eyeshadows #purple #colors #blueyes #brows #makeupideas #gorgeous #beauty #eyebeauty #followme

A photo posted by Eye Makeup (@eyemakeup143) on Jun 8, 2016 at 9:31pm PDT

2. Kai nori ilgai išliekančio efekto

Jei reikia, kad intensyvus kontūras išliktų kuo ilgiau, ieškok gelio konsistencijos apvado. Jį tepk specialiu teptuku sintetiniais šereliais. Nesijaudink, naudoti gelinį apvadą nėra sunku, lengviau nei markerio tipo ar skystus kontūrus.

Jei padarei klaidelę, ilgai nelauk ir tuoj pat ją pakoreguok ausų valytuvėliu. Kitu atveju apvadas išdžius ir teks paplušėti, kol jį nuvalysi. Geline priemone brėžta linija atrodo itin intensyviai, išraiškingai. Nesunkiai suformuosi dailią strėlytę ties išoriniais akių kampais.

Gelio konsistencijos akių apvadas SCANDALEYES 24 HR (RIMMEL), gamintojo ir instagram.com nuotr.

3. Kai norisi storesnės linijos

Vienoms labiau patinka plonytis akių kontūras prie pat blakstienų, kitoms - storesnis, ryškesnis. Jei mėgsti pastarąjį, rinkis markerio tipo akių kontūrą storesniu kirstiniu galiuku. Tokia priemone vos keliais judesiais nubrėši dailią liniją, lengvai suformuosi jos galiuką. Plunksnos tipo flomasterinis kontūras labiau tiks plonesnėms, gracingesnėms linijoms brėžti.

Markerio ir flomesterio tipo akių kontūrai: FINE LINER EYE STYLO (ISADORA), LINER FEUTRE SLIM ULTRA BLACK (BOURJOIS), 100% PRECISION EYELINER PEN (DEBBY), gamintojo ir AFP/Scanpix nuotr.

4. Kai norisi ypatingų akcentų

Jei ieškai priemonės, kuria galėtum nubrėžti itin precizišką akių liniją ar žaisti keliomis jų spalvomis, rinkis skystą kontūrą. Tokiu galėsi sumodeliuoti dailią riestą liniją, kontūru pailginti ne tik išorinius akių kampučius, bet ir vidinius. Skystos priemonės džiūsta ilgėliau, tad nubrėžusi vienos spalvos kontūrą kiek luktelėk ir tik tuomet naudok kitos spalvos plunksnelę.

Skysti akių apvadai: GLOSSY EYELINER (ISADORA); EYE LINER GRAFICO (COLLISTAR); 100% PRECISION EYELINER PEN (DEBBY), gamintojo ir instagram.com nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis