NUOSTABIOS BLAKSTIENOS: 4 žingsniai, kaip jas suklastoti nepanaudojus dirbtinių

Ar pastebėjai, kaip nuostabiai atrodo akys, kurių blakstienos yra tankios, ilgos ir išraiškingos. Vis dėlto tokias turime ne visos, tad vakarėliams neretai renkamės dirbtines. Tačiau ne prasčiau gali atrodyti ir natūralios! Štai 4 būdai, kaip sukurti dirbtinių blakstienų suteikiamą efektą.

1. PAGRINDAS

Bene greičiausias būdas suteikti blakstienoms apimties yra tušo pagrindas - vadinamoji bazė. Šia priemone nudažytos blakstienos įgauna ir apimties, ir ilgio. Padažiusi blakstienas baze, tepk apimties suteikiantį tušą - rezultatą pamatysi akimirksniu.

Shutterstock nuotr.

2. AKIŲ KONTŪRAS

Akių kontūras suteiks blakstienoms didesnės apimties, jos atrodys tankesnės. Jei kontūrui ryškinti naudoji akių pieštuką arba šešėlius, gali patamsinti ir tarpelius tarp blakstienų. Tai suteiks joms dar daugiau išraiškingumo, intensyvumo.

Fotolia nuotr.

Blakstienų tušo MASCARA SHOCK ir akių pieštuko MATITA KAJAL COLLISTAR rinkinys; Kalėdinė vokų šešėlių paletė ISADORA; Vokų šešėlių paletė GLAM'EYES HD RIMMEL, gamintojų nuotr.

3. TRIUKAS APATINĖMS BLAKSTIENOMS

Jei tušu dažai ir apatines blakstienas, pieštuku paryškink vadinamąją vandens liniją (apatinio voko viduje). Jeigu tavo akys yra jautresnės, vandens liniją ryškink ne šešėliais, bet minkštu pieštuku ir trumpesniais brūkšneliais - taip jos sudirgs mažiau.

Shutterstock nuotr.

Akių pieštukas su kempinėle PROFESSIONAL EYE PENCIL COLLISTAR, Akių pieštukas PERFECT CONTOUR KAJAL ISADORA, gamintojų nuotr.

4. TUŠŲ RŪŠYS

Kiekvienas blakstienų tušas turi savo paskirtį - vieni ilgina, kiti suteikia ypatingo ryškumo, dar kiti storina. Jei nori kuo tankesnių ir išraiškingesnių blakstienų, rinkis apimtį didinantį tušą. Būtinai atkreipk dėmesį ir į šepetėlį. Šis turėtų tolygiai paskirstyti tušą aplink visą blakstieną, nuo šaknų iki galiukų. Kokybišku tankinančiu tušu gali dažyti blakstienas net pora sluoksnių. Gumuliukai nesusidarys, o blakstienos nesulips, priešingai - įgaus daugiau apimties, bus išraiškingesnės, dailiai atskirtos.

Fotolia nuotr.

Blakstienų tušai: RADIANT ULTRA BLACK BOURJOIS, SCANDALEYES RELOADED BLACK RIMMEL, SURPREYES DEBBY, gamintojų nuotr.

Užsakymo nr.: PT_73151330

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis