4 pagrindinės šventinio makiažo tendencijos

Ruoškis stebuklingai Naujųjų nakčiai! Turime tau 4 madingus makiažų variantus, iš kurių be vargo išsirinksi tinkamiausią sau.

9-asis dešimtmetis

Šiam laikotarpiui būdingas spalvingas akių makiažas ir ryškūs rausvi lūpų tonai, nuo rožinio iki violetinio. Susikurk žaismingą šventinį makiažą interpretuodama 80-uosius. Nebūtina ryškinti ir akių, ir lūpų. Pasirinkusi tik viena, atrodysi subtiliau bet irgi efektingai.

Akių makiažui drąsiai naudok kelias skirtingas spalvas: mėlyną ir geltoną arba violetinę ir rausvą / žalią. Jei nori, kad akcentu taptų lūpos, dažyk jas rėksmingu fuksijų atspalviu. Tuomet akims parink tik vieną spalvą, pavyzdžiui, turkio mėlynumo akių pieštuką.

Metalu žėrintys akių šešėliai ARTIST SHADOW - METALLIC FINISH; Lūpų dažų paletė ARTIST ROUGE 7 LIPSTICK PALETTE; Akių pieštukas WATERPROOF GLIDE-ON EYE SHADOW (MAKE UP FOR EVER); Lūpų dažai ISADORA PERFECT, gamintojų ir Vida Press nuotr.

Blizgučiai ir žėručiai

Blizgesys - viena pagrindinių žiemos šventinio makiažo tendencijų. Šį kartą tai ne tik žėrintys akių šešėliai, bet ir mažyčiai blizgučiai, kuriais tepami skruostikauliai, zona po antakiais ar net paakiai. Taip pat blizgučiai ir žvilgantys žvyneliai klijuojami ant lūpų, antakių. Blizgučių tendencija puikus išsigelbėjimas neįgudusioms makiažo srityje. Nereikės kurti jokio smoky efekto ar sudėtingo spalvinio makiažo, pakaks žėručiais papuošti akių vokus ir skruostikaulius.

Antakių koregavimo pieštukas BOURJOIS HD BROW DUO SCULPT; Veido modeliavimo priemonė ISADORA FACE SCULPTOR STROBING; Žėrintys šešėliai akims ir veidui SHINE ON POWDER, STAR LIT POWDER; Blizgūs skysti šešėliai STAR LIT LIQUID; (MAKE UP FOR EVER), gamintojų ir Vida Press nuotr.

Metalas

Metallic žvilgesys tiks norinčioms tapti vakarėlio karalienėmis. Tauriųjų metalų tonai makiažui suteiks prabangos, puikiai derės prie blizgančių drabužių ar aksesuarų. Gali nuo-iki visą akies voką dažyti tik auksu arba sidabru žvilgančiais šešėliais. Kitas variantas - metallic efekto šešėliais paįvairinti dūminį akių makiažą. Jei renkiesi pastarąjį, derink auksą arba bronzą ir rudus atspalvius. Prie juodų šešėlių derės ne tik auksas, bronza, bet ir sidabras. Metalu žvilgink ir lūpas! Šiandien makiažo gamintojai siūlo geltonuoju ar rausvuoju auksu žėrinčius lūpų dažus.

Nagų lakas DEBORAH METAL NAIL LACQUER; Spindintys vokų šešėliai DEBORAH PERFECT SMOKEY EYE PALETTE METAL; Šešėlių paletė ISADORA GOLDEN EDITION; Blizgantys lūpų dažai DEBORAH ALL IN METAL MILANO RED; gamintojų, Reuters, Sipa Press/Scanpix, Vida Press nuotr.

Spalvotas dūminis makiažas

Tau patinka ryškinti akis? Tuomet nesuklysi Naujųjų vakarėliui išsirinkusi spalvotą smoky makiažą. Tai tamsių spalvų (juodos arba rudos) derinimas su kitomis ryškesnėmis.

Apgalvok, kokia spalvinė gama labiausiai tiktų tavo akims. Galbūt tai bus įvairių žalių, mėlynų arba violetinių atspalvių deriniai. Kurdama spalvingą smoky, naudok kelis tamsesnius ir šviesesnius pasirinktos spalvinės gamos atspalvius. Taip išlaikysi harmoningą ir vientisą spalvų dermę. Prie paslaptingo dūminio makiažo puikiai tiks švelnių rausvų ir neutralių atspalvių lūpos.

Makiažo paletė ARTIST SHADOW PALETTE - 4; Blizgūs skysti šešėliai STAR LIT LIQUID; Matinio efekto akių šešėliai ARTIST SHADOW - MATTE FINISH (MAKE UP FOR EVER); Blakstienų tušas BOURJOIS VOLUME REVEAL ULTRA BLACK; Šešėlių paletė RIMMEL GLAM'EYES HD; Blizgi šešėlių paletė ISADORA EYE SHADOW QUARTET, gamintojų ir AFP/Scanpix nuotr.

Užsakymo nr.: PT_73284080

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis