INSTAGRAMINIAI antakiai - mados atgyvena, juos keičia nauja tendencija

Jau kurį laiką merginos žavisi, sakytum, idealiais instagrame nuolat šmėžuojančiais antakiais. Jie tapo neatsiejama daugelio vakarinio įvaizdžio dalimi. Kuo instagraminiai antakiai tokie ypatingi? Ogi išdailinta forma, tvarkingumu ir pereinančių spalvų - ombre efektu.

Instagraminiais vadinamų antakių formavimui naudojamas antakių pieštukas arba šešėliai ir kirstinis teptukas. Antakio linkis ir galiukas tamsinami ryškiausiai, o link priekio spalva pamažu šviesėja. Spalva dengiamas visas antakis nuo-iki. Pačioje antakio pradžioje nupiešiami keli brūkšneliai, imituojantys natūralius plaukelius. Po antakiu maskavimo priemone brėžiama linija ir išsklaidoma. Toks apačios šviesinimas kuria itin tvarkingą antakio formą, suteikia jai griežtumo. Kai kurios taip dailina ir antakių viršų, tuomet šie tampa dar išraiškingesni.

#AnastasiaBrows @julsxbeauty BROWS: #Dipbrow in Chocolate EYES: Master Palette by Mario and Juvias Place Nubian 2 palette #anastasiabeverlyhills

A photo posted by Anastasia Beverly Hills (@anastasiabeverlyhills) on Jan 14, 2017 at 9:14pm PST

#AnastasiaBrows @byjeannine #Dipbrow in Medium Brown #anastasiabeverlyhills

A photo posted by Anastasia Beverly Hills (@anastasiabeverlyhills) on Dec 25, 2016 at 10:55pm PST

Tačiau 2017 m. keičiasi ne tik mados, bet ir makiažo tendencijos. Teigiama, kad šįmet instagraminiai antakiai traukiasi iš tendencijų ir užleidžia vietą mikropigmentacijai. Mikropigmentacija - tai antakių korekcija specialiu prietaisu, antakių plaukelių tatuiravimas. Profesionaliai atlikta mikropogmentacija atrodo iš tiesų puikiai, nė neįtartum, kad tai pieštiniai antakiai. Tiesa, ši procedūra nėra pigi, atsieis apie 150-200 Eur, o korekcijos 30-100 Eur.

Sobrancelhas lindas, naturais e delicadas!!! ❤️✍🏻 #sobrancelhasdossonhos #sobrancelhasperfeitas #micropigmentacao

A photo posted by Letícia Castro (@atelieleticiacastro) on Jan 17, 2017 at 5:50am PST

Sukurti tankesnių, bet natūraliai atrodančių antakių efektą gali ir naudodama makiažo priemones. Labai greitas, bet akivaizdų pokytį kuriantis variantas - antakių pieštukas ir speciali ryškinanti želė. Tereikia antakius tvarkingai sušukuoti, tarpelius tarp plaukelių užpildyti pieštuku. Brėžk mažus brūkšnelius, kurie atkartotų augančius plaukelius. Po to antakius perbrauk specialiu antakių tušu (želė), kuris ne tik paryškins, bet ir sušukuos, užfiksuos antakius.

Shutterstock nuotr.

Antakių želė RIMMEL BROW THIS WAY; Antakių želės ir korekcinio pieštuko rinkinys COLLISTAR PERFECT EYEBROWS KIT; Daugiafunkcinis antakių pieštukas MAKE UP FOR EVER PRO SCULPTING BROW; Antakių formavimo pieštukas BOURJOIS BROW DUO SCULPT, gamintojų nuotr.

Vietoje antakių užpildymo pieštuku ar šešėliais gali naudoti ir specialią ryškinsiančią vaškinę priemonę. Jai tepti labiausiai tiks kietesnis kirstinis teptukas. Paryškinusi antakius būtinai juos sušukuok šepetėliu (tiks ir švariai išplautas blakstienų tušo šepetėlis). Šukuodama antakius gražiai suguldysi plaukelius ir nuimsi per intensyvią dažų spalvą. Svarbiausia, kad antakiai atrodytų natūraliai, o ne dirbtinai.

Shutterstock nuotr.

Antakių koregavimo paletės MAKE UP FOR EVER PRO SCULPTING BROW PALETTE, RIMMEL BROW THIS WAY, ISADORA ROCK & ROMANCE PERFECT BROW KIT; Antakių koregavimo rinkinys (atsparus vandeniui) MAKE UP FOR EVER AQUA BROW KIT, gamintojų nuotr.

Nepamiršk, kad mikropigmentacija dailinti antakiai (nors ir madingi) neišliks idealūs amžinai. Po kurio laiko nori nenori teks daryti korekcijas. Pasitaiko atvejų, kai atsiranda šalutinis poveikis. Antakių zona gali itin ištinti, atsirasti mėlynių, dėl tam tikrų aplinkos sąlygų pakisti tatuiruotų plaukelių spalva.

Kitas pavojus - neprofesionaliai atlikta procedūra. Jei meistras bus nekvalifikuotas, ilgą laiką teks vaikščioti per ryškiais, netinkamos formos ar nelygiais antakiais. Prieš pasirinkdama mikropigmentaciją, gerai apsvarstyk visus pliusus ir minusus. Kartais verčiau rinktis paprastas makiažo priemones, nes nubrėžusi liniją nelygiai kaipmat ją ištaisysi, o pašalinti antakių tatuiruotes kur kas sudėtingiau.

Užsakymo nr.: PT_73474782

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis