Ar jau išbandei 2017 m. makiažo naujoves?

Šįmet tendencijos neribos tavo fantazijų, ragins grožio kryptis interpretuoti savaip. Viena tokių 2017 m. pavasarinių makiažo tendencijų, skatinančių būti išskirtine ir ieškoti originalumo, - „Digital Wave“ vadinamas stilius.

Šįmet 9-asis dešimtmetis grįžta su trenksmu! Jį gali pamatyti ne tik 2017 m. pavasario / vasaros aprangos, bet ir grožio tendencijose. Vienas populiariausių kosmetikos ženklų BOURJOIS 2017 m. pavasariui ir vasarai siūlo semtis idėjų iš 80-ųjų, tokį įvaizdį derinti su futurizmu. Tai viena labiausiai tavo saviraišką skatinančių tendencijų, nes „Digital Wave“ šūkis - MADINGA BŪTI SAVIMI!

Asmeninio archyv. nuotr.

AKYS

Šiai tendencijai būdingos sodrios spalvos, kontrastingi jų deriniai, pavyzdžiui, fuksijų rausva ir turkio žaliai mėlyna. Dažomas ne tik akies vokas, bet ir zona virš jo (prie pat antakio) arba virš skruostikaulio. Tavo kosmetinėje turėtų atsirasti itin pigmentuoti vokų šešėliai, ryškiaspalviai akių pieštukai ir plunksnelės. Nebijok eksperimentuoti, pavyzdžiui, akių dažyti kreminiais lūpų dažais.

Vida Press, AP, AFP/Scanpix nuotr.

NETIKĖTI AKCENTAI

Įprasta, kad spalvotai dažome tik akis, tačiau šįmet spalvomis ryškinti gali ir antakius, skruostikaulius, smilkinius ar net... ausis. Antakių spalvinimas - originali idėja vakarėlio makiažui, jie gali būti ne tik spalvoti, bet ir blizgantys, pavyzdžiui, auksiniai. Daugelyje 2017 m. pavasario / vasaros kolekcijų galima pamatyti netikėtai ryškius skruostus ir skruostikaulius, jie išdažomi net iki akių ir aukščiau. Vis dar madingas strobingas, šį sezoną jis ekstremalus, ne tik labiau švyti, bet ir įgauna spalvų: rausvas, pastelinis žydras, violetinis.

AFP, SIPA/Scanpix, Vida Press nuotr.

GRAFIKA

Svarbu paminėti grafiką, tai madinga ekscentriško įvaizdžio detalė. Akių kontūru brėžiamos grafiškos linijos virš voko arba išoriniuose akių kampuose. Akių kontūras yra griežtesnis,linija storesnė, o jos galiukas itin smailus. Vyrauja geometrinės figūros, pavyzdžiui, akių šešėliais ant voko piešiami ryškiaspalviai stačiakampiai arba šešėliai tepami vienu drąsiu potėpiu, kuris nėra išsklaidomas, išlieka intensyvus ir griežtas.

SIPA/Scanpix, Vida Press nuotr.

METALAS

„Digital Wave“ kryptyje susipina ne tik spalvos, bet ir metalo blizgesys. Madinga blizginti ir akis, ir vokus, ir skruostus. Vokas dažomas vienspalviais blizgančiais šešėliais, esmė - intensyvumas, todėl ekstremaliam įvaizdžiui kurti naudojami blizgūs skysti arba purškiami dažai. Žinoma, toks makiažas labiau tinka pasirodymams, ypatingoms progoms. Neprašausi vakarėlyje pasidažiusi tiesiog spalvotais žvilgančiais šešėliais, taip pat subtilesniais auksiniais ar sidabriniais.

AFP/Scanpix, Vida Press nuotr.

LŪPOS

9-ojo dešimtmečio įvaizdžiui būdingos ryškios ar net neoninės lūpų spalvos. Tai rėksminga koralų, ugninė arba vyšnių raudona, fuksijų rožinė, pretenzinga violetinė. Į madą grįžta lūpų žvilgumas, lūpų dažai tarsi sukuria lako efektą, tiesa, matinis efektas taip pat išlieka.

Skysti lūpų dažai Rouge Edition Velvet; Maskavimo priemonė ir skysta pudra su vitaminų kompleksu Healthy Mix Anti-Fatigue; Skysti lūpų dažai Rouge Edition Soufle de Velvet; Nagų lakas La Laque Gel; Blakstienų tušas VOLUME REVEAL ULTRA BLACK, BOURJOIS, gamintojo nuotr.

Užsakymo nr.: PT_73716416

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis