Ar pastebėjai Jennifer Lopez kartojamą makiažo gudrybę?

Greičiausiai pati esi ne kartą atkreipusi dėmesį, kad kai kurios garsenybės yra ištikimos vienam ar kitam įvaizdžiui. Ir tai ne sutapimai, tiesiog jų grožio meistrai puikiai žino, kas klientėms tinka labiausiai. Šįkart - Jennifer Lopez įvaizdžio užkulisiai.

Gerai įsižiūrėk, kas bendro šiose dviejose nuotraukose. Ar pastebi, koks makiažo elementas sieja abu Jennifer Lopez įvaizdžius?

Reuters/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

Atidžiau reikėtų žvelgti į atlikėjos akis, tiksliau - šešėlius. Kaskart pasirodydama viešumoje, garsi dainininkė renkasi panašaus tipo makiažą. Jos vizažistė ryškina ne tik viršutinį akies voką, bet ir apatinį. Taip dažomos akys atrodo akivaizdžiai didesnės, ryškesnės.

Pasirodo, jei nori užmaskuoti veido putlumą, turėtum rinktis būtent tokį makiažo variantą kaip ir J.Lo - ryškios akys, neutralios lūpos. Akcentuotas žvilgsnis sutelkia dėmesį į viršutinę veido dalį ir nukreipia nuo apskritesnių skruostų ar pagurklio. O štai ryškios lūpos priešingai - akcentuoja veido putlumą, ypač nuotraukose.

Antakių pieštukas MAKE UP FOR EVER BROW PENCIL; Skysta pudra su vitaminų kompleksu ir nuovargio žymes šalinanti maskavimo priemonė BOURJOIS HEALTHY MIX; Šviesą atspindinti priemonė veidui ISADORA STROBING; Antakių šešėlių rinkinys ISADORA ROCK & ROMANCE PERFECT BROW KIT; Apimties suteikiantis blakstienų tušas ISADORA BIG BOLD EXTREME, gamintojų nuotr.

Kuo dar ypatingas J. Lopez akių dažymo būdas? Jei šešėliai ties išoriniais akių kampais kreipiami šiek tiek aukštyn (kuriama įstriža linija), akys atrodo įkypesnės, egzotiškesnės. Švelnus apatinio voko tamsinimas suteikia žvilgsniui ne tik atvirumo, bet seksualumo.

Labai svarbu, kad šešėliais nesukurtum kirstinės linijos ties apatiniu voku - spalva turi būti dailiai išsklaidyta. Greta vadinamosios vandens linijos (kur auga apatinės blakstienos) šešėliai turėtų būti intensyviausi, o žemyn pamažu šviesėti, kol susilies su odos spalva.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Feb 19, 2017 at 10:15pm PST

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Jan 20, 2017 at 8:13pm PST

Kitą kartą kurdama vakarinį makiažą nebijok išbandyti J. Lo akių triuko. Pokyčius pamatysi iškart - veidas taps išraiškingesnės, žvilgsnis gundantis. Dar dailiau atrodysi švelniai paryškinusi skruostikaulius, tuomet veidas tarytum bus kilstelėtas. Beje, vakarėliui rinkis ne juodų ir pilkų atspalvių paletę, bet rudų. Tokiais šešėliais sukurti makiažą bus lengviau, o atrodysi fantastiškai.

Veido kontūravimo paletė DEBORAH PALETTE CONTOURING TRIO; Skysta šviesą atspindinti priemonė veidui MAKE UP FOR EVER STAR LIT LIQUID; Akių modeliavimo šešėlių paletė ISADORA EYE SCULPTING BAR; Ilgai išliekantis akių šešėlių pagrindas BOURJOIS EYE PRIMER 24 h; Blakstienų tušas BOURJOIS VOLUME REVEAL ULTRA BLACK, gamintojų nuotr.

#AlliHave GLAM #JLoVegas

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on Jan 31, 2016 at 11:15am PST

Hello world...:) Today at TCA's for #shadesofblue #nbc

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on Jan 13, 2016 at 3:09pm PST

Good night everyone...

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on Dec 5, 2015 at 10:04pm PST

Hello... #CAAparty #Oscarweekend #bronxgirl doing #hollywoodishh #goodtimes

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on Feb 27, 2016 at 1:51am PST

Happy Saturday everyone. #spreadlove #lovemaketheworldgoround

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on Jul 16, 2016 at 3:15pm PDT

Me and my girlie @1maryphillips #missedhersomuch

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on Oct 3, 2016 at 5:46pm PDT

Užsakymo nr.: PT_73493682

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis