Pamiršk taisykles: madingas makiažo įvaizdis ir kaip jo nesugadinti

Turbūt jau ne kartą girdėjai, kad skoningai atrodysi tik išsirinkusi vieną ryškinamą objektą - akis arba lūpas. Tačiau šiandien raginama nepaisyti klasikinio grožio taisyklių ir ryžtis drąsesniems sprendimas. Tiesa, reikia žinoti, kaip tinkamai atlikti nuo-iki ryškų makiažą.

Kai akcentuoji ir akis, ir lūpas, žinoma, būtent tai pirmiausia aplinkiniai ir pastebi. Tačiau ne mažiau svarbu ir idealiai atrodanti oda. Jei ši bus netvarkinga, ryškus makiažas gali nupiginti įvaizdį. O tokių klaidų pasitaiko dažnai. Garsenybės, kurios visą dėmesį sutelkia tik į akių ir lūpų gražinimą, o veido odą pamiršta, kaipmat atsiduria grožio neišmanėlių gretose.

Dramatiškas makiažas nėra skirtas kasdienai, jis tinkamas vakarėliams, ypatingoms progoms. Dieną verčiau rinktis natūraliai atrodantį makiažą arba pasikliauti senąja taisykle - ryškios tik akys arba lūpos. Vis dėlto, jei ruošiesi renginiui ir nori efektingo įvaizdžio, štai keli patarimai, kaip drąsų makiažą atlikti tinkamai.

Reuters/Scanpix nuotr.

A post shared by Anastasia Beverly Hills (@anastasiabeverlyhills) on Feb 3, 2017 at 1:54pm PST

Kad makiažas išliktų visą vakarą (ar dieną), naudok tik kokybišką veido drėkiklį. Nepamiršk specialios priemonės, kuri leis kreminei pudrai geriau kibti prie odos, nesusikaupti raukšlelėse ir tolygiau pasklisti. Gali naudoti tiek gelio konsistencijos tepamą bazę, tiek fiksuojantį purškiklį.

Reikėtų atrasti gerą makiažo pagrindą, kuris tiktų tavo odai, ją drėkintų. Kreminę pudrą tepti gali ne tik kempinėle, specialiu teptuku, bet ir pirštais. Tačiau tai daryk tik švariomis rankomis ir pudros jokiu būdu nepadaugink. Jei tavo veide yra raudonio dėmelių, spuogelių, papilkėję paakiai ir t.t., prieš naudodama makiažo pagrindą, šiuos odos trūkumus paslėpk maskavimo priemone.

Prieš atlikdama akių makiažą, paakius padenk keliais birios pudros sluoksniais, geriausiai tiktų bespalvė. Dažymo metu nuo vokų nubyrėję šešėliai neprilips prie paakių, juos lengvai nubrauksi plačiu šepetėliu.

Ryškiai dažydama lūpas atmink, kad kuo spalva sodresnė, tuo tvarkingiau turi atrodyti lūpų kontūras. Dažymui naudok sintetinių plaukelių teptuką arba brėžk lūpų kontūrą pieštuku. Po dažymo kraštelius gali paaštrinti lūpas apvesdama odos spalvą atitinkančiu korektoriumi, tačiau privalai jį išsklaidyti.

Kad veido oda neblizgėtų, padenk ją plonu birios pudros sluoksniu. Virš skruostikaulių brūkštelėk šviesą atspindinčios kompaktinės pudros. Jei naudoji skystą pudrą, kuri jau yra matinio efekto, gali birios ir nenaudoti. Tuomet skruostikauliams puikiai tiks skysta šviesą atspindinti priemonė.

Štai keli pavyzdžiai ryškaus, bet dailiai atlikto dramatiško makiažo.


AFP/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis