O kaip iš arti atrodo garsenybių makiažai?

Kiek kartų žavėjomės stebėdamos garsenybes, ant raudonojo kilimo pozuojančias fotografams. Kiek kartų aptarinėjome jų dailius drabužius, šukuosenas ir puikiai atrodančius makiažus. Bet ar tik tai ne iliuzija, kuria tikime tol, kol garsenybes matome iš tolo?..

Vis dėlto, kai garsenybės prieina arčiau, esantieji šalia mato anaiptol ne saldainiukus. Tiesa ta, kad net ir gražuolių žvaigždžių makiažai ne visada yra atlikti profesionaliai.

Į akis krinta itin gausus makiažo pagrindo ir odą dailinančių priemonių kiekis. Ne vienos įžymybės veide, dėl per didelio pudros kiekio, išryškėja poros, raukšlelės, kuriose susikaupia makiažo pagrindo, maskavimo ir kitų priemonių perteklius.

SIPA/Scanpix nuotr.

AP/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

AP/Scanpix nuotr.

Kita dažnai pasitaikanti klaida - akivaizdus lūpų putlinimas, kai dažoma už natūralaus lūpų kontūro. Galbūt iš tolo daromose nuotraukose taip padažytos lūpos tampa putlesnės. Deja, iš arti tokia makiažo gudrybė atrodo labai neskoningai.

AP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

SIPA/Scanpix nuotr.

Tarp makiažo klaidų dažnai pasitaiko pernelyg išbalinti paakiai, juos dar labiau išryškina kontrastuojantis tamsus makiažo pagrindas. Taip pat aktorėms ir atlikėjoms neretai priklijuojamos tokio dydžio dirbtinės blakstienos, kad akių vokai atrodo tarsi užkritę, o moterims sunku net atsimerkti.

Galbūt skubėdami, o gal siekdami ryškesnio efekto nuotraukose, makiažo meistrai kartais neišsklaido vokų šešėlių. Dėl to akių makiažas pasidaro mėgėjiškas, sakytum, akis žvaigždei dažė keturmetė dukterėčia. Klaidas galime vardinti ir vardinti: per ryškus veido kontūravimas, kreiva akių kontūro linija, juokingu tapęs strobingas, kai veidas blizga nuo-iki, per ryškiai nubrėžti antakiai, purvinai atrodantis bronzatas, nutrupėjęs tušas, šešėliai ir t.t.t... Tačiau tokias klaidas daro ne tik garsenybės, kartais juk ir pačios kiek persistengiame.

AP, AFP, MAVRIX, SIPA/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis