INSTAGRAM makiažo tendencijos, kurias profesionalai vadina klaidomis

Dažnai įkvėpimo semiamės iš kitų merginų makiažo, ypač Instagram matomose nuotraukose. Deja, ir ten pasitaiko makiažo tendencijų, kurios iš tiesų niokoja tavo grožį.

1. AGRESYVUS AKIŲ MAKIAŽAS

Jau kurį laiką Instagram šmėžuoja itin ryškūs akių makiažai. Kalbame ne apie ryškias spalvas, bet ypač gausiai naudojamus šešėlius, ekstremalų akių kontūrą, tarsi liniuote nubrėžtus antakius. Tokiam akių makiažui kasdieną reikėtų tarti griežtą NE. Jis tinka nebent specialioms mados ar grožio fotosesijoms, net ir vakarėliuose gali atrodyti per agresyviai.

Kokie antakiai madingi šį sezoną - sužinosi ČIA.

Akių modeliavimo šešėlių paletė ISADORA EYE SCULPTING BAR; Žėrintys vokų šešėliai BOURJOIS SMOKY STORIES; Vaškinis akių kontūras RIMMEL SCANDAL'EYES; Skysta šviesą atspindinti priemonė MAKE UP FOR EVER STAR LIT LIQUID; Antakių pieštukas MAKE UP FOR EVER BROW PENCIL; Ilgai išliekantis šešėlių pagrindas BOURJOIS EYE PRIMER, gamintojų nuotr.

2. BESAIKIS STROBINGAS

Ne pirmą sezoną kone privalomas makiažo elementas - strobingas. Tai iškiliausių veido vietų ryškinimas šviesą atspindinčiomis priemonėmis. Deja, daugelis tendencijų turi polinkį su laiku būti perspaustos, tapti beveik komiškomis. Kartais merginos neskoningai padaugina strobingo net nesuvokdamos, kad toks gausus jo kiekis jokio grožio neprideda.

KĄ DARYTI?

Atsakymas paprastas - nepersistengti. Reikėtų išsirinkti tinkamą strobingo priemonę. Jei nori pašviesinti iškiliausias veido vietas, kurios jau yra padengtos biria pudra, naudok sausą strobingo priemonę. Jei veidas padengtas tik makiažo pagrindu, rinkis skystą arba pieštukinę. Labai svarbu, kad šviesą atspindinčios priemonės kurtų natūralų, bet ne dirbtinį švytėjimą.

Šviesą atspindinčių priemonių rinkinys ISADORA STROBING (sausa, skysta ir pieštuko tipo), gamintojo nuotr.

3. AKIVAIZDUS KONTŪRAVIMAS

Nors sakoma, kad intensyvus kontūravimas jau palieka grožio tendencijų gretas, merginos jo pamiršti negali. Instagrame vis dar populiarūs makiažai, kuriuose veidas akivaizdžiai modeliuotas kontūravimo priemonėmis. Kaip ir perspaustas strobingas, taip ir akivaizdus kontūravimas atrodo nepatraukliai. Itin tamsinti odos plotai gali sukurti purvino veido efektą, kuris ypač išryškėja nuotraukose.

KĄ DARYTI?

Naudodama veido modeliavimo priemones tikrai gali suteikti jam išraiškingumo ir paslėpti trūkumus. Visgi tinkamas veido modeliavimas turėtų padailinti kontūrus, bet nebūti akivaizdus. Svarbu naudoti natūraliai odos spalvai artimus tonus, nei per šviesius, nei per tamsius. Taip pat modeliavimo priemonėmis patamsintas ar pašviesintas tam tikras vietas išsklaidyti, kad neliktų griežtų linijų.

Veido modeliavimo paletė RIMMEL KATE SCULTPING; Maskavimo priemonė ir skysta pudra su vitaminų kompleksu BOURJOIS HEALTHY MIX ANTI-FATIGUE; Veido kontūravimo priemonė DEBORAH SECTRETS CONTOURING (šviesinimui ir tamsinimui); Makiažo pagrindas ir maskavimo priemonė viename ISADORA COVER UP (su šepetėliu, apsauga nuo saulės - SPF 30); Sausa veido modeliavimo paletė DEBORAH PALETTE CONTOURING TRIO; Makiažo fiksatorius RIMMEL INSTA FIX & GO, gamintojų nuotr.

Užsakymo nr.: PT_73898934

Parašyk Redakcijai