K. Kardashian makiažo meistras Mario atskleidžia dažniausiai naudojamas gudrybes

Makiažo guru Mario Dedivanovičius yra žymus garsenybių makiažo meistras. Jam savo įvaizdį patiki ne tik populiarioji Kim Kardashian, bet ir gražuolės Nicole Scherzinger, Jennifer Lopez, Eva Longoria bei kitos Holivudo divos.

1. Greičiausiai teko girdėti, kad prieš tepdama makiažo pagrindą, turėtum naudoti specialią bazę. Tačiau Mario ragina ši produktą iškeisti į odą intensyviai drėkinantį kremą. Tuomet veidas atrodys ne apsunkęs, o kur kas gaivesnis.

2. Dažydama akis ryškesniais šešėliais, neišvengsi jų byrėjimo ant paakių. Deja, nuvalyti nubyrėjusius šešėlius nuo skysta pudra padengtų paakių beveik neįmanoma. Valymo metu jie įsitrins į odą ir tavo paakiai atrodys purvini. O štai nuo dar nedažytų šešėlius nuvalysi be jokio vargo. Taigi, prieš dažydama akis, skysta pudra padenk visą veidą, bet ne paakius. Juos pudra ir maskavimo priemone tepk tik atlikusi akių makiažą.

Skysta pudra ir maskavimo priemonė su vitaminais BOURJOIS HEALTHY MIX ANTI-FATIGUE; Matinė bespalvė presuota pudra ISADORA MATT FIXING POWDER; Makiažo pagrindas ir maskavimo priemonė viename ISADORA COVER UP (su šepetėliu, apsauga nuo saulės - SPF 30), gamintojų nuotr.

3. Tobulo makiažo paslaptis - tobulai išsklaidyti produktai. Modeliuodama veidą įsitikink, kad neliko griežtų linijų, kad visi pudros, modeliavimo priemonių ir skaistalų atspalviai pereina švelniai be kontrastingų rėžių. Taip pat ir vokų šešėlių spalvos turi švelniai persilieti viena į kitą. Nėra nieko neprofesionaliau nei palikti akivaizdžias veido kontūravimo žymes.

A post shared by MARIO (@makeupbymario) on Dec 9, 2015 at 4:24pm PST

Sausa veido modeliavimo paletė DEBORAH PALETTE CONTOURING TRIO; Perlamutrinio efekto akių šešėliai COLLISTAR GIARDINI ITALIANI; Veido kontūravimo priemonė DEBORAH SECTRETS OF CONTOURING (šviesinimui ir tamsinimui); Šviesą atspindinčios priemonės - skysta kreminė ir sausa paletė ISADORA STROBING, gamintojų nuotr.

4. Kad antakiai atrodytų natūraliau, jų koregavimui naudok 2 atspalvių šešėlius arba pieštukus. Antakio pradžią ryškink šviesesne priemone, o link galo tamsesne. Atmink, kad laikai, kai buvo madingi tarsi užbrėžti instagraminiai antakiai, jau praėjo. Dabar pirmenybė teikiama pilniems, bet atrodantiems natūraliai.

Vandeniui atspari antakių koregavimo priemonė su šukutėmis ISADORA SCULPTING BROW PEN; Antakių pieštukas MAKE UP FOR EVER BROW PENCIL; Gelinė antakių koregavimo priemonė MAKE UP FOR EVER BROW GEL, gamintojų nuotr.

5. Prieš brėždama akių apvadą kreminės ar skystos konsistencijos priemone, pirma nubrėžk liniją pieštuku. Tuomet bus lengviau nubrėžti tikslią plastišką liniją, ji išliks ilgiau.

6. Kad dažydama akis šešėliais arba blakstienų tušu nepradėtum ašaroti, kvėpuok tik per nosį.

A post shared by MARIO (@makeupbymario) on Jan 21, 2016 at 8:22am PST

7. Veido kontūravimas jau palieka makiažo tendencijas. Šiandien madingas natūralus įvaizdis ir subtiliai išryškinti veido bruožai. Pats makiažo meistras Mario Dedivanovičius pripažįsta, kad ekstremalus kontūravimas naudojamas tik filmuose, televizijoje ir fotosesijose, o realiame gyvenime jo verčiau vengti. Veidui išraiškingumo suteik nauju būdu - neutraliais atspalviais modeliuodama akis. Taip pat naudok strobingo techniką, tačiau nepersistenk.

Akių modeliavimo paletė ISADORA EYE SCULPTING BAR, gamintojo nuotr.

A post shared by MARIO (@makeupbymario) on Dec 26, 2015 at 1:00pm PST

A post shared by MARIO (@makeupbymario) on Jan 13, 2016 at 8:22pm PST

A post shared by MARIO (@makeupbymario) on Feb 14, 2017 at 12:07pm PST

A post shared by MARIO (@makeupbymario) on Jan 13, 2017 at 8:48am PST

A post shared by MARIO (@makeupbymario) on Feb 6, 2017 at 5:45am PST

Užsakymo nr.: PT_74080186

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis