Ką apie tavo asmenybę išduoda antakių forma?

Veidotyra aiškina, kokius tavo charakterio bruožus atspindi tam tikri veido bruožai ir jų ypatumai. Šį kartą žvilgtelk, ką gali išduoti antakiai. Tiesa, atkreipti dėmesį reikėtų ne į patobulintą, bet natūralią antakių formą.

Vidutinio storio antakiai, nutolę vienas nuo kito nei per dideliu, nei per mažu atstumu, byloja, kad žmogus linkęs laikytis tradicinių vertybių. Jam būdingas stabilumas, gebėjimas išlikti ramiu įvairiose situacijose. Tai tikrai ne dramos karalienės, mažmožių jie nesureikšmina.

SIPA/Scanpix nuotr.

Ypatingai ilgi antakiai - stiprios asmenybės ženklas. Tokie žmonės yra atsparūs stresui, nelinkę pernelyg visko imti į galvą. Jie itin bendraujantys, lengvai užmezga pažintis, džiaugiasi gyvenimu, yra veiklūs ir turi daugybę pomėgių. Problemas dažniau sprendžia patys be kitų pagalbos.

AP/Scanpix nuotr.

Turintys trumpus antakius yra įžvalgūs, atkreipia dėmesį net ir į smulkiausias detales. Jie nemėgsta aplinkinių skundų, noro pasiguosti, apie savo problemas patys kalba mažai. Tai iššūkius noriai priimantys žmonės, kurie siekia tikslų ir turi visas galimybes juos įgyvendinti.

AP/Scanpix nuotr.

Stori antakiai būdingi savimi pasitikinčioms asmenybėms. Tokie žmonės puikiai sprendžia konfliktus, o siekdami tikslo yra nesustabdomi. Jie gebas įveikti visus kelyje pasitaikančius nesusipratimus ir sunkumus. Šiems žmonėms nelabai svarbu, ką apie juos mano kiti, tai laisvos asmenybės.

Vida Press nuotr.

Ploni antakiai byloja, kad žmogus nelinkęs konfliktuoti ir pykčių stengiasi bet kokiu atveju išvengti. Jie puikūs klausytojai, gebantys palaikyti pokalbį ir leisti kitam žmogui atsiskleisti.

AFP/Scanpix nuotr.

Aukščiau esantis antakio arkos linkis išduoda žmogaus jautrumą. Jie linkę patys spręsti su kuo nori bendrauti, o su kuo ne. Pirmas įspūdis - savanaudžiai ir arogantiški, tačiau tai nėra tiesa. Tiesiog šie žmonės iš pirmo karto neatsiveria, tai padaro tik tuomet, kai kitas įgauna jų pasitikėjimą. Beje, tai savikritiką linkę perfekcionistai.

AP/Scanpix nuotr.

Žemi antakiai - tai ženklas, kad žmogumi galima pasitikėti. Dažnai tokie asmenys turi tvirtus, ilgai trunkančius santykius. Jie patikimi partneriai ne tik meilėje, bet ir versle. Įvairiose situacijose elgiasi apgalvotai, nėra linkę į spontaniškumą.

Reuters/Scanpix nuotr.

Jei antakių forma yra griežta, kampuota, tarsi primena trikampį, šis žmogus - itin gyvybingas. Jis greitai nuskaito kitus, išanalizuoja situaciją ir akimirksniu priima sprendimus. Deja, dažnai toks spontaniškumas jiems pakiša koją. Tai natūralūs lyderiai ir kompanijos sielos, atsakingi, įkvepiantys kitus.

Adobe Stock nuotr.

Apvalus antakio lankas - draugiški ir malonūs žmonės, kurie niekuomet neatsisako padėti. Būtent savo nuoširdumu ir optimizmu jie it magnetai traukia kitus. Tai tikri geriečiai.

AFP/Scanpix nuotr.

Beveik lygūs antakiai - analitikų, racionaliai mąstančių asmenybių požymis. Tai proto, o ne širdies klausantys žmonės. Jie nebijo išgirsti kritikos, vertina ją ne kaip priekaištus, bet kaip galimybę taisyti klaidas ir tobulėti.

AFP/Scanpix nuotr.

Jei antakiai primena įstrižą aukštyn kylančią liniją, žmogus yra itin aistringas, vos po pirmo susitikimo palieka įspūdį, juos kiti lengvai įsimena. Šios asmenybės žino, ko nori iš gyvenimo, nėra linkusios mėtytis, savo sėkmei pasiekti visuomet randa greičiausią kelią.

AP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis