Antakių perukai - skamba beprotiškai, bet daro stebuklus

Jau keletą metų grožio tendencijose karaliauja vešlūs ir išraiškingi antakiai. Kai kurios mūsų ėmėmės gaivinti antakius, skatindamos jų augimą specialiais aliejukais, kone visos kasryt antakius ryškiname pamėgtomis priemonėmis - kas pieštuku, šešėliais, o kas specialiais geliais. Tačiau nuo dabar yra merginų, kurios antakius ryte tiesiog prisiklijuoja.

Daugybė dirbtinių grožio elementų mums pažįstami ir skamba visiškai normaliai. Pavyzdžiui, priklijuojamos blakstienos, priauginami nagai ar plaukų sruogos. Šiandien net ir plaukų perukus garsenybės renginiuose keičia vieną po kito - idealu, kai nori kardinalių, bet greitų pokyčių.

Tam tikra prasme ir dirbtiniai antakiai nėra naujiena, juk microbladingas dabar be galo madingas. Procedūra, kai antakiai tatuiravimo technika išpiešiami plaukelis po plaukelio, vadinama antakių mikropigmentacija, o ja sukuriamas efektas atrodo netikėtai natūraliai. Tačiau tokiu būdu antakių namuose patobulinti pačiai nepavyks, tai įmanoma tik profesionalo kabinete.

Toms, kurios nori vešlesnių, ryškesnių ir natūraliai atrodančių antakių, grožio pasaulis siūlo naujieną - antakių perukus. Tai tarsi dirbtinis antakis, kurį tereikia specialiais klijais priklijuoti ant savojo. Perukas padarytas visai paprastai - ant tinklelio pritvirtinti gana tikroviškus antakius atkartojantys plaukeliai (pasirodo, tai natūralūs žmonių plaukai). Atrodytų, visiškas nesusipratimas, bet toks perukas tikrai kuria natūralaus ir išraiškingo antakio įspūdį. Deja, daugelis merginų bandžiusios nusiklijuoti tokius antakius pripažino, kad neteko ir dalies savųjų - antakių perukams skirti klijai yra superstiprūs.

Vis dėlto tokie antakiai per dienų dienas nesilaiko, pamažu atsilupa jų krašteliai, o vanduo apskritai antakių perukus suniokoja. Užsiklijavai, pasidžiaugei ir laikas nuklijuoti. Kasryt taip tobulinti antakius greitai pabostų (ir paskaustų), juk ir dirbtines blakstienas naudojame tik tuomet, kai norime pasipuošti. Kasdien antakiams tikrai neprivalai skirti daug laiko, tereikia tinkamų priemonių ir vos per minutę antakiai taps kaipmat dailesni.

Antakių želė ir pieštukas COLLISTAR "Italian Beauty Perfect Eyebrows Kit", gamintojo nuotr.

Antakių pieštukas SPRING 2017 PRECISION BROW PEN WATERPROOF; Antakių šešėlių rinkinys ROCK & ROMANCE PERFECT BROW KIT; Antakių želė EYEBROW STYLER COLOR & SHAPE; Modeliuojantis antakių pieštukas su šepetėliu SCULPTING BROW PEN WATERPROOF WITH BRUSH; Akių kontūravimo paletė EYE SCULPTOR BAR, ISADORA, gamintojo nuotr.

Šiandien gali rinktis iš daugybės priemonių, nuo tiek akims, tiek antakiams tinkamų šešėlių, pieštukų, specialių pieštukinių šešėlių, gelių iki daugiafuncinių priemonių. Vienas paprasčiausių būdų net ir neįgudusiai merginai patobulinti antakius - spalvos suteikiantis gelis. Juo braukdama per antakius ne tik paryškinsi plaukelius, bet ir dailiai sušukuosi.

Antakių pieštukas LUMENE NORDIC CHIC EXTREME PRECISION EYEBROW PENCIL; Antakių koregavimo rinkinys LUMENE NORDIC CHIC EXTRA STAY; Antakių pieštukas MAKE UP FOR EVER PRO SCULPTING BROW 3 in 1; Antakių formavimo paletė su šešėliais ir vaškiniais fiksatoriais MAKE UP FOR EVER PRO SCULPTING BROW PALETTE; Spalvos suteikianti antakių želė MAKE UP FOR EVER BROW GEL, gamintojų nuotr.

Nepamiršk, kad antakių koregavimui naudojamas tam tikras teptukas - plokščias, kurio galiukas nupjautas įstrižai. Tokiu teptuku sukursi nepriekaištingą antakių liniją, galėsi tepti bei išsklaidyti ne tik šešėlius, bet ir pieštuką.

Užsakymo nr.: PT_74685156

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis