Naujas grožio klyksmas - keliais dešimtmečiais sendinančios kaukės, kurios daro stebuklus

Dar visai neseniai daugybę merginų pavergė kaukės, kurios užteptos ant veido suputoja arba yra šalinamos magnetais. Dabar pasaulis susižavėjo "sendinančiomis" kaukėmis, pasak jas bandžiusių, darančiomis tikrus stebuklus.

Korėjiečių kompanija sukūrė jauninančias kaukes, kurios iš pradžių veidą pasendina keliais dešimtmečiais. Be abejo, tai viso labo iliuzija. Ant veido užtepta kaukė taip išdžiūsta ir susitraukia, kad vos pajudinus vieną kitą veido raumenėlį, kaipmat suskilinėja. Kaukės įtrūkimų sukurtas raukšlių bei patamsėjusios odos įspūdis ir yra tas sendinimo efektas.

Gelinė kaukė ant veido paliekama 30 minučių, po to nuplaunama ir luktelėjus dar 10 min., kai praeina odos raudonis, jau išryškėja rezultatas. Kaukę bandžiusios merginos atsiliepimuose rašė, jog ši siaubingai sutraukia veidą, o tokį sausumo efektą vos įmanoma tverti visą pusvalandį. Vis dėlto rezultatais dauguma liko nustebintos: kaukė suteikia veidui sveiko švytėjimo, glotnumo, oda atrodo tarsi timptelėta, stangresnė.

Kaukės pagrindas - natūralūs augaliniai ekstraktai: lotusų lapų, žaliosios arbatos, sausmedžių, bijūnų šaknų, soforos šaknų, taip pat paprastojo erškėčio aliejus. Būtent šis gamtos kokteilis kartu su peptidais veikia kaip jauninamasis eliksyras, grąžinantis odai stangrumą ir gaivumo efektą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis