Emily Ratajkowski, Kim Kardashian ir J. Lo makiažo triukas putlesnėms lūpoms

Jau keletą metų merginos ieško būdų, kaip suteikti lūpoms putlumo. Tiesą pasakius, dabar putlių lūpų mada kone peržengia normalumo ribas. Visgi populiariųjų superputlių Kylie Jenner lūpų rinktis nepatariame. Kur kas dailiau atrodysi natūralesnėmis, nei pripūstomis.

Nemažai merginų, kaip ir Kylie, renkasi putlinančias injekcijas, šios procedūros pasekmės gali būti labai nemalonios. Kai kurių lūpos patiria alerginę reakciją: pamėlsta, ištinsta (ne truputį, o išpūsdamos visą panosę), peršti, kartais gali atsirasti ir žaizdelių. Kaip lūpos reaguos į injekcijas, priklauso nuo organizmo ir užpildo kokybės, tad bet kur tokių procedūrų darytis tikrai negalima.

Kitas irgi populiarus putlinimo variantas - mažutės lūpų pompos. Tai guminiai ar plastikiniai daikčiukai, prie kurių pridedi lūpas ir pro burną įkvepi orą. Mažutė pompa jas įsiurbia tarsi ant nugaros dedamos taurės įtraukia odą. Rezultatas - akivaizdžiai ištinusios ir skaudančios lūpos. Šis putlinimo būdas paplitęs tarp merginų, besivaikančių internetines grožio madas. Deja, tokios pompos kenkia lūpoms, didelė tikimybė įsigyti kinietišką padirbinį, o putlinimo rezultatai dažniausiai atrodo juokingai.

Vida Press nuotr.

Lūpų apimties didinimas makiažo priemonėmis - senas ir patikrintas. Jis pakankamai efektyvus, nekenkia tavo lūpoms ir itin populiarus garsenybių gretose. Greičiausiai jau esi girdėjusi, kokiomis makiažo priemonėmis gali suteikti lūpoms putlumo. Jei pamiršai, primename:

* Lūpas gali apvesti lūpdažio spalvą atitinkančiu pieštuku kontūrą piešdama truputėlį aukščiau natūralaus lūpų kraštelio. Tuomet jas nudažyk lūpų dažais, labiausiai tiktų skysti, kurie nudžiuvę suteikia matinį efektą.

Automatinis lūpų pieštukas DEBORAH 24 H ORE LONG LASTING; Drėkinantys lūpų dažai ir lūpų pieštukas LUMENE NORDIC CHIC; Lūpų dažai ir kontūro linijos pieštukas COLLISTAR; Lūpų kontūravimo rinkinys - pieštukas ir dažai LIP DESIRE SCULPTING, gamintojų nuotr.

* Lūpos atrodys putlesnės, jei naudosi ne ryškius ar tamsius dažus, o neutralių šviesių atspalvių: nude, persikų, rusvus, rausvus.

* Lūpas nudažyk norimu lūpdažiu, o lūpų viduriuką patepk blizgiu. Blizgio švytėjimas sukurs putlesnių lūpų iliuziją.

Vida Press nuotr.

Skysti matiniai lūpų dažai ISADORA ULTRA MATT LIQUID LIPSTICK; Putlinantis lūpų blizgis COLLISTAR GLOSS RIMPOPANTE; Maitinantis lūpų blizgis LUMENE NORDIC CHIC, gamintojų nuotr.

* Putlumo gali suteikti šviesą atspindinčiomis strobingo priemonėmis. Pasirinkta priemone (tinka ir skysta, ir biri kaip šešėliai) patepk linkį virš lūpų, ties jų viduriu. Nepadaugink, efektas turėtų atrodyti gana natūraliai, juk nesinori susikurti švytinčių ūsų.

Vida Press nuotr.

* Nudažiusi lūpas pasirinktais dažais, strobingo priemone gali patepti ir lūpų centrą (ant pačių lūpų, ir viršutinės, ir apatinės). Švytėjimas lūpų centre suteiks joms iškilumo.

Šviesą atspindinčių priemonių linija ISADORA: skysta priemonė STROBING, rinkinys, kurį sudaro biri priemonė FACE SCULPTOR STROBING, pieštukas ir skysta priemonė STROBING; Veido modeliavimo priemonė ISADORA FACE GLOW PRISMA WHEEL, gamintojo nuotr.

Šiandien egzistuoja dar vienas lūpų putlinimo būdas. Jį išpopuliarino Kim Kardashian, o netrukus pamėgo ir kitos - modelis Emily Ratajkowski ir dainininkė Jennifer Lopez. Reikės tik vienos priemonės - veido modeliavimo produkto. Tai gali būti kreminė paletė arba pieštuko tipo lazdelė, vienas atspalvis šviesesnis, kitas tamsesnis.

Vida Press nuotr.

Tamsesne priemone patepk linkį po apatinės lūpos centru, taip pat centrinę bangelę virš viršutinės lūpos. Šviesesne kontūravimo priemone tepk lūpų centrą. Taip kontūruodama lūpas sukursi naują formą, jos atrodys pilnesnės ir platesnės. Tiesa, būk atsargi, kaip jau minėjome, rezultatas turėtų atrodyti natūraliai.


A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Jul 10, 2017 at 8:13am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis