Pamiršk kontūravimą ir strobingą - dabar karaliauja "drapingas"

Pastaruoju metu karaliavo veido modeliavimas kontūravimo ir strobingo technikomis. O dabar laikas išbandyti naują veido dailinimą.

Kontūravimas - procesas, kai veidui suteikiama išraiškingumo šviesesne ir tamsesne priemonėmis. Dažniausiai naudojamas specialus kreminės konsistencijos pieštukas, kurio viename gale yra šviesus atspalvis, kitame tamsus. Taip pat kontūravimą galima atlikti skirtingų tonų kompaktine pudra arba kreminėmis paletėmis. Esmė yra pašviesinti ir patamsinti tam tikras veido vietas, kad šis neatrodytų plokščias: išryškinti skruostikaulius, pakoreguoti veido ovalą, nosį ar akis.

Strobingas - modeliavimo technika, kai veidui gyvybingumo suteikiama šviesą atspindinčiomis priemonėmis. Švytinčia priemone tepama zona virš skruostų, nosies galiukas, iškilios arkos po antakiais, centrinis viršutinės lūpos linkis, taip pat smakro kalvelė, kartais ir raktikauliai bei pečiai.

Ar girdėjai apie trečiąjį veido kontūravimo būdą - drapingą? Tai modeliavimas kelių skirtingų atspalvių skaistalais. Vieni pasirenkami gaivūs, ryškesni (pavyzdžiui, rožiniai), kiti - neutralūs (rusvi, rudesni). Pastarieji turėtų derėti prie tavo gymio, būti šilti arba šalti.

ISADORA priemonės: šviesą atspindinčių šešėlių paletė PIRSMA WHEEL, drapingo paletė DRAPING WHEEL ir bronzinanti pudra; Skaistalai LUMENE NORDIC CHIC, gamintojų nuotr.

Pirmiausia rusvais (neutralesniais) skaistalais padažoma zona po skruostikauliu, lygiai taip, kaip tamsintum šią zoną kontūruodama. Svarbu pernelyg neprisidažyti, patamsinimas turėtų atrodyti natūraliai. Rausvais skaistalais paryškinamas skruosto obuoliukas ir zona virš jo, link išorinių akių kampų. Drapingo technika skruostai yra tarsi kilstelnami aukštyn, todėl skruostikauliai atrodo iškilesni, o veidas jaunatviškesnis.

Atliekant drapingo tecniką, prie rausvesniųjų skaistalų derinama ir viena strobingo priemonė. Labiausiai tiktų sausa, tarsi švytintys šešėliai. Rinkis ne perlamutrinę ar gelsvą strobingą, o kiek rausvesnį, tuomet makiažas atrodys darniau.

Štai ir viskas!

ISADORA nuotr.


A post shared by Olivia Barad (@oliviabarad) on Nov 22, 2016 at 1:16pm PST

A post shared by MILA (@mila_cekic) on Jun 30, 2017 at 2:32am PDT


A post shared by @muastarofficial on Apr 18, 2017 at 2:40pm PDT


A post shared by MILA (@mila_cekic) on Feb 5, 2017 at 10:51am PST

Užsakymo nr.: PT_75624835

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis