ĮSITIKINK: natūralūs ir superveiksmingi blakstienų tankinimo būdai namuose

Ilgos ir tankios blakstienos suteikia žvilgsniui išraiškingumo, akys atrodo gyvybingesnės, patrauklesnės.

Jei blakstienos išretėjusios ir vos pastebimos, daugelis merginų jaučiasi nejaukiai, tarsi žvilgsnis atrodytų pilkas, veidas - pavargęs. Bet dėl gundančio žvilgsnio tikrai nereikia kasdien klijuotis dirbtinių blakstienų, juk yra šimtą kartų smagesnės veiklos! Siūlome tau keletą gudrybių, kaip puoselėti savo tikras blakstienas ir negaišti laiko kovojant su dirbtinėmis.

Galima sakyti, kad blakstienos šiek tiek panašios į plaukus. Blakstienų išretėjimą vertiname itin skaudžiai, tačiau jų kritimas – toks pat natūralus procesas, kaip ir kasdienis plaukų slinkimas juos šukuojant. Vietoje iškritusios blakstienos išauga nauja. Tačiau jei patrynus akis blakstienos tiesiog byra, vertėtų susimąstyti apie jų pastiprinimą.

ŠVARA

Prieš miegą visuomet nusivalyk makiažą. Tai turi būti toks pat įprotis, kaip ryte ir vakare išsivalyti dantis. Pirk specialų akių makiažo valiklį, kuris galėtų nuvalyti ir vandeniui atsparų blakstienų tušą. Akių makiažo valiklis, veido prausiklis ir drėkiklis - šventa vakaro trejybė, garantuosianti padorų vaizdelį veidrodyje ryte.

Adobe Stock nuotr.

Blakstienų tušas su pailginamu šepetėliu „du viename“ ISADORA STRETCH LASH; Apimties suteikiantis blakstienų tušas ISADORA BUILD-UP EXTRA VOLUME MASCARA; Tankinamasis tušas COLLISTAR ART DESIGN MASCARA; Apimties ir ilgio suteikiantis tušas MAKE UP FPR EVER SMOKY EXTRAVAGANT, gamintojų nuotr.

ŠUKAVIMAS

Blakstienoms labai patinka šukavimas. Paimk švariai išplautą šepetėlį nuo nebenaudojamo blakstienų tušo, suvilgyk jį ricinos aliejumi ir perbrauk kelias kartus per blakstienas ryte ir vakare. Veiksmo kryptis – nuo blakstienų šaknų (saugok akis, kad į jas nepatektų aliejaus!) iki galiukų.

Adobe Stock nuotr.

ALIEJAI

Blakstienas pamaitink ne tik ricinos aliejumi, joms patiks ir linų, varnalėšų aliejus ar skystas vitaminas E. Patepk kuria nors šių priemonių akių vokus bei blakstienas ir eik miegoti. Rezultatą turėtum pamatyti gana greitai. Kad aliejaus vonelės blakstienoms būtų efektyvesnės, gerk vitaminus A ir B. Taip pat nepakenks reguliarus akių vokų masažas, kuris pagerins kraujotaką, medžiagų apykaitą.

Shutterstock nuotr.

STEBUKLINGAS MIŠINYS

Blakstienų kritimą pristabdys dar viena priemonė – ricinos, varnalėšų aliejaus, skysto vitamino E ir alijošiaus mišinys. Visus ingredientus sumaišyk lygiomis dalimis ir supilk į švarų buteliuką. Šukuok blakstienas šiuo mišiniu suvilgytu šepetėliu kiekvieną vakarą. Po mėnesio įsitikinsi, kad blakstienos sustiprėjo ir patankėjo.

Adobe Stock nuotr.

Priežastys, kodėl krinta blakstienos, gali būti įvairios: akių uždegimas, vidaus organų ligos, nusilpusi imuninė sistema, alergija kosmetikai. Jei pastebėjai, kad taviškės tikrai išretėjo, atsižvelk į šias priežastis, galbūt pastaruoju metu patiri daugiau streso, gal vargina skausmai, kuždantys apie ligas. O galbūt pastebėsi, kad pasinaudojus viena ar kita makiažo priemone akys ima perštėti, kasytis.Peržvelk makiažo priemonių galiojimo datas, didelė tikimybė, kad turi tokių, kurias jau metas keisti naujomis.

Dvigubo efekto blakstienų tušas DEBORAH MILANO DOUBLE EFFECT VOLUME&LENGTH; Ypač didelės apimties suteikiantis blakstienų tušas ISADORA INSANE VOLUME LASH STYLER; Ilginantis ir apimties suteikiantis blakstienų tušas MAKE UP FOR EVER EXCESSIVE LASH, gamintojų nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis