Tai, kuo idealiai padengsi veidą makiažo pagrindu, nekainuoja nė cento

Kaip atrodys makiažo pagrindu padengtas veidas priklauso ne tik nuo paties makiažo pagrindo, bet ir priemonių, kuriomis jį tepsi. Netinkamas teptukas ar kempinėlė gali akimirksniu sugadinti net geriausią makiažo produktą.

Vienos, dengdamos veidą pudra, sugeba sukurti švelnų netobulumus paslepiantį šydą. Ant odos nesimato nė vienos dėmelės, nė vieno pudros netolygumo, veidas atrodo gaivus ir jaunatviškas. Kitų veiduose pudra išryškina raukšleles, ant odos atsiranda netolygiai užteptos pudros dėmės, kartais išryškėja odos sausumas ir kiti defektai. Kodėl taip nutinka, ar dėl neprofesionaliai atliekamo makiažo, ar nekokybiškų priemonių?

Priežasčių, kodėl pudra padengtas veidas atrodo prastai, yra ne viena. Tai gali būti įgūdžių trūkumas. Makiažo pagrindas iki galo neišsklaidomas, tepamas netolygiai, atmestinai, daugiau dėmesio pamirštama skirti panosės zonai, paakiams ir t.t.

ISADORA nuotr.

Matnio efekto makiažo pagrindas be aliejų LUMENE MATTE FOUNDATION; Veido odos netolygumus ir spalvą koreguojantis CC kremas LUMENE NORIDC CHIC; Apsauginė makiažo bazė ISADORA SPF 30; Gydantis, priešuždegiminis maskuojamasis pieštukas ISADORA PERFECT COVERSTICK, gamintojų nuotr.

Kita priežastis - netinkami produktai. Kartais, nors skysta pudra yra kokybiška, užtepta ji atrodo prastai dėl netinkančio veido drėkiklio arba makiažo bazės. Būna, kad nedera priemonių formulės arba vienas produktų yra nekokybiškas. Didesnė tikimybės, kad makiažo bazė ir pagrindas (skysta pudra) derės ir nesugadins makiažo, jei naudosi to paties prekių ženklo produktus. Labai dažnai makiažo pagrindą sugadina po juo ant odos tepamas per riebus kremas, tad pabandyk rinktis lengvesnės konsistencijos, intensyviai drėkinantį.

Adobe Stock nuotr.

Veido kremas su antioksidantais COLLISTAR Natura Extraordinary Infusion-Cream; Nuovargio požymius koreguojantis vitaminų serumas LIERAC MESOLIFT SERUM; Drėkinantis dieninis kremas sausai odai LUMENE KLASSIKKO, gamintojų nuotr.

Svarbu ne tik, kokias priemones tepi, bet ir kuo dengi veidą. Bene populiariausias produktas makiažo pagrindui tepti - speciali kempinėlė. Tačiau ir su ja ne visuomet pavyksta tolygiai išsklaidyti pudrą. Yra ir specialių skystai pudrai skirtų teptukų. Tokie dažniau naudojami, kai norisi intensyvaus makiažo. Jie pudrą padengia storesniu sluoksniu - puikiai tinka vakaro ar fotosesijų makiažui. Tačiau teptuku sukurti lengvą ir gaivų makiažą yra sunkiau.

Pasirodo, daugelis profesionalių vizažistų veidą dengti makiažo pagrindu siūlo tiesiog pirštais. Pasak jų, dengimo priemonės (nuo įprastų kempinėlių, silikoninių iki įvairių teptukų) palieka brūkšnelius, su jais sunkiau tolygiai išsklaidyti pudrą. O štai minkštutės pirštų pagalvėlės tą padaro nepriekaištingai. Pirštų galais pudra lengvai padengsi ir sunkiau prieinamas veido zonas: aplink šnerves, panosę, akis, lūpų kampučius. Makiažo pagrindo tepimas pirštais idealiai tinka dienos makiažui, kai norisi sukurti natūralios, gaivios, bet išpuoselėtos odos efektą.

Užsakymo nr.: PT_75877875

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis