Kaip sėkmingai nusidažyti plaukus pačiai

Koks paprasčiausias būdas atsinaujinti, kai kišenėje švilpia vėjai? Ogi imti ir nusidažyti plaukus. Čiupk dažus ir tai padaryk namie. Tik nepamiršk kelių taisyklių!

1. Pati plaukus dažyti gali tik tuo atveju, jeigu jie ir galvos oda yra sveiki. Jei dėl nuolatinio šviesinimo ar garbanojimo plaukai nušiuro, saviveikla verčiau neužsiimk – negali žinoti, koks bus galutinis rezultatas!

2. Jei dažaisi pirmą kartą, nesiimk drastiškų pokyčių. Iš pradžių pamėgink esamą plaukų spalvą patamsinti ar pašviesinti vienu dviem tonais. Beje, tamsinti lengviau ir saugiau.

3. Jei oda šalto tono, rinkis vario, tamsiai rudą ar aukso spalvas. Pelenų atspalviai labiau dera prie šilto tono odos.

4. Gerai pasirenk dažymo procesui. Tau reikės geros šviesos, senų rankšluosčių, drabužių, kurių negaila sutepti, pirštinių. Prieš dažymą netrink galvos šampūnu – nuplausi natūralius riebalus, kurie dažymo metu saugo plaukus ir galvos odą.

5. Jei plaukai stori ar tamsūs, laikyk dažus ilgiausiai, kiek galima pagal instrukciją. Jei plaukai ploni ar šviesūs – trumpiausiai. Visada pirmiausia dažais tepk šaknis, vėliausiai – galiukus: šie dažus sugeria greičiausiai.

6. Dažų laikymo laiką pradėk skaičiuoti tik ištepusi dažais visus plaukus.

7. Dažai laikysis ilgiau, jei 48 valandas po dažymo jų netrinksi ir vengsi tiesioginių saulės spindulių, chloruoto vandens bei karštų plaukų modeliavimo prietaisų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis