Ką daryti, kad ilgi plaukai atrodytų fantastiškai

Prižiūrėti ilgus plaukus nėra lengva. Atmink - jie bus gražūs tik sveiki ir žvilgantys, o nušiurusiais nepasipuoši.

Plaukus trink tik tada, kai būtina. Jei plaukai palyginti sausi, užteks vieno ar dviejų kartų per savaitę. Jei riebūs, stenkis juos trinkti ne dažniau kaip kas antrą dieną. Dažnai trenkami plaukai sausėja, todėl gali pradėti greičiau skilinėti. Taip pat žiūrėk, kad vanduo nebūtų per karštas. Garsenybių kirpėjų paslaptis: baigusi trinkti, plaukus perliek šaltu vandeniu. Jie įgis natūralų žvilgesį.

Nepamiršk palepinti plaukų kondicionieriumi. Jį būtina naudoti kiekvieną kartą trenkant galvą šampūnu. Plaukų kaukė taip pat turėtų būti tepama bent porą kartų per savaitę. Jei mėgsti naudoti natūralias priemones, išmėgink nerafinuotą kokosų aliejų. Prieš trinkdama, ištepk juo plaukus ir palaikyk 10 minučių. Ir plaukai taps švelnūs kaip šilkas, ir galvos oda bus pamaitinta.

Nedžiovink karšto oro srove. Visi plaukų džiovintuvai turi vėsinimo mygtuką. Karštas oras degina plaukus. Gali skaudžiai nudegti net galvos odą. Taip pat visada naudok apsaugines priemones. Ypač tiesindama ar garbanodama plaukus.

Saugok nuo saulės ir šalčio. Odą tepi apsauginiu kremu nuo saulės, o kuo prastesni plaukai? Juos lygiai taip pat reikia saugoti. Ir nepamiršk, kad pakaušis taip pat padengtas oda. Skrybėlė saulėtą dieną būtina! O žiemą nepalik namuose kepurės. Po ja slėpk ne tik viršugalvį – pakišk visus plaukus. Šaltis plaukams kenkia kaip ir karštos žnyplės.

Nekankink plaukų segtukais. Ypač juos laužo metaliniai. O plonos ir kietos gumelės ne tik laužo, bet ir rauna plaukus. Geriau rinkis storas, aptrauktas švelniu audiniu. Svarbiausia – neužveržk ir nespausk per daug. Beje, mažiausiai kenkianti šukuosena – paprastas kuodas.

Brauk šepečiu 100 kartų. Tokį patarimą greičiausiai būsi girdėjusi dar iš močiutės. Bet ji teisi. Šukuodama natūralių šerių šepečiu masažuoji galvos odą. Tas pats efektas būtų, jei kas vakarą sukištum į plaukus pirštus ir švelniai sukamaisiais judesiais masažuotum. Plaukų svogūnėlius maitina kraujas. Kuo geresnė jo apytaka odoje, tuo greičiau auga plaukai.

Maitinkis sveikai. Jei valgysi kas papuola, neturėsi ne tik gražių plaukų, bet ir odos. Valgyk daug daržovių, žuvies ir kasdien išgerk bent porą litrų vandens.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis