Madingiausios rudens šukuosenos, tiksiančios visoms

Rudens šukuosenos - purios ir pabrėžiančios natūralią plaukų struktūrą. Norinčioms nerūpestingo įvaizdžio tiks minkštos garbanos, siekiančioms nepriekaištingos tvarkos - dailūs vidutinio ilgio kirpimai.

DAUGIAU TEKSTŪROS

Šį rudenį garbanos dar išraiškingesnės, šukuosenos ne tik tekstūriškesnės, bet ir didesnės apimties. Jei tavo plaukai banguojasi natūraliai, paryškink garbanas iš vakaro susipynusi smulkesnes kaseles. Supynusi papurkšk jas fiksuojančiu purškikliu, o ryte plaukus išleisk, pasklaidyk pirštais. Garbanas užfiksuok purinančiu plaukų laku, skirtu garbanėms.

Vida Press nuotr.

Jei esi tiesiaplaukė, kad išgautum madingąsias garbanas, greičiausiai teks imtis žnyplių. Prieš garbanodama būtinai plaukus ištepk nuo karščio saugančia priemone. Nepersistenk - madingos natūralaus efekto garbanos. Kad šukuosena išsilaikytų ilgiau, naudok stipresnės fiksacijos laką. Visgi karštu garbanojimu nepiktnaudžiauk, o jei plaukai jau nualinti, naudok maitinančius šampūnus ir balzamus, skirtus pavargusiems, išsausėjusiems plaukams.

Gaivinantis šampūnas SENSITIVE su ženšenių ekstraktu, stiprina plaukus, šaknis, didina apimtį, tinka jautriai galvos odai, sudėtyje nėra dažiklių, silikono, parabenų bei mineralinių aliejų, NATUR VITAL; Sausų plaukų šampūnas PHYTOJOBA, efektyviai drėkina, stiprina natūralią plaukų savisaugos sistemą, PHYTO; Atkuriantis serumas silpniems, pažeistiems plaukams PHYTOKERATINE, PHYTO, gamintojų nuotr.

ATSAINŪS KUODAI

Tavo plaukai purūs, bet sunkiai suvaldomi? Idealus pasirinkimas bus sezono pažiba - atsainūs kuodai. Jie rišami ir pakaušyje, ir ant viršugalvio. Nesuk kuodo standžiai, šis turėtų būti laisvesnis, gali net išpašyti keletą sruogų. Jei nori įdomesnio įvaizdžio, į kuodą susuk tik ties viršugalviu ir smilkiniais esančius plaukus, o likusius palik palaidus.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Kuodelis bus gražus tik tuomet, jei plaukai neatrodys iššsausėję, nušiurę. Būtinai naudok drėkinantį šampūną, palepink plaukus kauke arba intensyviau drėkinančiu balzamu.

Vida Press nuotr.

IŠDAILINTAS LOBAS

Lob kirpimas - ilgesnė bob variacija, dažniausiai iki pečių ar kiek žemiau. Ši šukuosena tinka tiek banguotų, tiek itin tiesių plaukų savininkėms. Jei nori, kad lobas atrodytų dailiai, plaukai turėtų būti išpuoselėti, žvilgėti ir nesimatyti jokių pleiskanų. Tinkamai suformuotas sveikai žvilgančių plaukų kirpimas kurs prabangos įspūdį, todėl pasirūpink plaukus drėkinančiomis, maitinančiomis ir gyvybingumą grąžinančiomis priemonėmis.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.
šampūnas SENSITIVE nuo pleiskanų su apyniais, naikina pleiskanas, apsaugo nuo pakartotino jų atsiradimo, nedirgina odos, be parabenų, mineralinio aliejaus, dažiklių ir silikonų, NATUR VITAL; Maitinantis šampūnas PHYTORUM, maitina, stiprina, ramina, drėkina ir apsaugo galvos odą bei plaukus, PHYTO; Plaukus tiesinantis balzamas PHYTODEFRISANT, raminamasis augalinis plaukų balzamas su ferulos ekstraktu, rėkina, stiprina, tiesina, PHYTO; Sausų plaukų balzamas PHYTOBAUME HYDRATATION, drėkina, maitina, su simondsijų aliejumi, PHYTO, gamintojų nuotr.

SUKINIAI IR PYNĖS

Iš šukuosenų tendencijų nesitraukia plaukų pynės bei sukiniai, tiesa, vasarą išpopuliarėjusias drakoniuko kasas keičia smulkesnė, išpašytos. Pindama kasas drąsiai eksperimentuok, jos gali būti ir tvarkingos, ir atsainios, tik vienoje pusėje arba abiejose, nugaroje susuktos į kuodelį.

Vida Press nuotr.

Atmink, kad pynės plaukus kiek vargina, ypač jei pini kiečiau. Tavo vonioje turėtų atsidurti galvos odą raminančių priemonių: šampūnas, balzamas arba serumas. Taip pat naudok purškiamą priemonę arba atkuriantį aliejų, kuris atkurtų skilinėjančių plaukų struktūrą.

Vida Press nuotr.

Galvos odą raminantis šampūnas ir kondicionierius LV, ramina ir drėkina sausą bei jautrią galvos odą, suteikia plaukams žvilgesio, be kvapiklių ir dažiklių, gamintojo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis