Pasikirpk plaukų galiukus pati - tai visai paprasta!

Tavo plaukų galiukai tapo šiurkštūs ir suskilinėjo? Metas apsilankyti pas kirpėją. O ką daryti, jei to padaryti negali? Galiukus patrumpink pati!

Pirmiausia, kad namuose atliktas kirpimas būtų sėkmingas ir nereikėtų bėgti pas kirpėją taisyti padarinių, pasiruošk šiam procesui. Reikėtų visgi turėti kirpėjams skirtas žirkles, o jei tokių neturi, bent jau pakankamai aštrias. Perskirk plaukus per vidurį į dvi dalis ir iššukuok. Garbanėms pakirpti galiukus bus paprasčiau, jei pirma plaukus ištiesins žnyplėmis. Tavo plaukai ilgi - tuomet juos sušukavusi permesk į priekį, kad kristų ant pečių.

Ir kairėje, ir dešinėje pusėje esančius plaukus perskirk į 2 lygias dalis (iš viso plaukai turėtų būti padalinti į 4). Ką, dabar paimk vieną sruogą ir standžiai susuk tarp pirštų. Vienoje rankoje laikydama sruogą, kita dviem pirštais apimk sruogą ir braukdama aukštyn bei žemyn ją sušiaušk.

Pastebėsi, kad galiukai iš sruogos išlindo. Štai šiuos suskilinėjusius galiukus ir pakirpk žirklėmis. Tą patį procesą pakartok su kiekviena sruoga. Po kirpimo plaukus dar kartelį iššukuok, galiukus gali sudrėkinti ir patepti specialiu regeneruojančiu serumu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis