Natūralūs būdai, kaip atsikratyti pleiskanų

Rudenį orai gana permainingi, o temperatūrų svyravimai ir vėjas neigiamai veikia odą, ne tik veido, bet ir galvos. Greičiausiai ne viena pastebime, kad galvos oda ėmė sausėti ir ant tamsaus megztinio nutūpė viena kita pleiskana. Kaip jų atsikratyti?

Pleiskanojanti galvos oda - itin nemaloni problema, juk diskomforto jausmą kelia ne tik odos tempimas, niežėjimas, bet ir matomos pleiskanos. Pakitus sezonui su pleiskanomis susiduria daugiau žmonių, nepalankus oras vargina ir plaukus, ir odą.

Jei su pleiskanomis kovoji ne tik keičiantis orams, teks imtis rimtesnių priemonių. Reikėtų paprastą šampūną iškeisti į specialų, skirtą pleiskanojančiai galvos odai. Tokiuose šampūnuose esančios medžiagos ne tik panaikins pleiskanas, bet ir atkurs odos drėgmės balansą, neleis šiai išsausėti. Taip pat rinkis balzamus ir kaukes, kurie ramina sudirgusią galvos odą, ją minkština ir aprūpina svarbiomis maistinėmis medžiagomis.

Šampūnas nuo pleiskanų su apyniais NATUR VITAL, naikina pleiskanas, apsaugo nuo pakartotino jų atsiradimo, nedirgina odos, be parabenų, dažiklių ir silikonų, gamintojo ir Shutterstock nuotr.

Verta išbandyti ir natūralias priemones, kurios pristabdys pleiskanojančios odos problemas. Jas derindama su specialiu šampūnu nuo pleiskanų, rezultatų pasieksi greičiau. Štai keli produktai, kuriuos greičiausiai rasi savo namuose, ir patarimai, kaip juos pritaikyti galvos odos priežiūrai.

KIAUŠINIAI

Nuo baltymo atskirk 2 kiaušinių trynius, juos išplak. Gautą masę apie 10 minučių masažuok į galvos odą ir plaukus, po to plaukus perplauk drungnu vandeniu. Galvą ištrink specialiu šampūnu nuo pleiskanų.

Fotolia nuotr.

SVOGŪNAS

Smulkiai sutarkavusi nedidelį svogūną, masę sukrėsk ant kvadratinės drobės skiautės. Suimk jos galus ir surišk, kad gautum nedidelį ryšulėlį. Šiuo masažuok galvą apie 5 minutes, o tuomet surišk plaukus, galvą apvyniok rankšluosčiu ir neplauk jos bent valandą. Praėjus valandai, galvą būtinai ištrink šampūnu ir nepamiršk balzamo, juk nesinori "kvepėti" svogūnu.

Shutterstock nuotr.

Gaivinamasis šampūnas su ženšenių ekstraktu SENSITIVE (NATUR VITAL), stiprina plaukus, šaknis, tinka jautriai odai, be parabenų, dažiklių ir silikonų; Šampūnas nuo pleiskanų PHYTOSQUAM (PHYTO), naikina pleiskanas, drėkina jautrią galvos odą, ramina; Raminamasis galvos odos balzamas LV, ramina, drėkina, be kvapiklių ir dažiklių; Gamintojų nuotr.

CITRINA

Į galvos odą įtrink keletą šaukštų citrinų sulčių, masažuok porą minučių. Tuomet galvą ištrink raminančiu šampūnu, kad oda nesudirgtų. Kartodama šią procedūrą reguliariai ne tik sumažinsi pleiskanų kiekį, bet ir sustiprinsi plaukus, suteiksi jiems žvilgesio.

Shutterstock nuotr.

Raminantis šampūnas ir balzamas LV, mažina galvos odos įtempimą, veikia švelniai, drėkina, tinka jautriai odai, be kvapiklių ir dažiklių; Serumas-šampūnas nuo pleiskanų PHYTOSQUAM INTENSE (PHYTO), itin greitai pašalina pleiskanas, malšina niežulį, suteikia plaukams švelnumo ir blizgesio; Gamintojo nuotr.

ČIOBRELIAI

Pasiruošk čiobrelių nuovirą. 4 šaukštelius džiovintų čiobrelių užpilk 1 litru užvirto vandens, leisk arbatai prisitraukti apie 10 minučių, tuomet nukošk ir atvėsink. Atvėsusiu nuoviru ištrink galvą, perskalauk ir plaukus nuo šaknų iki galiukų. Po to perliek drungnu vandeniu ir leisk plaukams išdžiūti patiems.

Archyvo nuotr.

Atsimink, kad natūralūs maisto produktai ir žolelės gali padėti, bet gali ir sukelti alergiją, tad šias priemones reikėtų naudoti atsargiai. Jei pajutai, kad oda sudirgo, ėmė tvinkčioti ar niežėti, kuo greičiau galvą ištrink raminančiu šampūnu ir natūralias priemones pamiršk.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis