Ką daryti, kad plaukai nebeslinktų ir greičiau augtų

Plaukų slinkimas - problema, kuri vargina ne vieną merginą. Rodos, kaskart po maudynių duše netenki kuokšto plaukų. Kas dėl to kaltas ir kaip šią bėdą spręsti?

Dažnai plaukai ima intensyviau slinkti pereinamaisiais sezonais - pavasarį ir rudenį. Tačiau toks slinkimas yra laikinas, organizmui tiesiog reikia prisitaikyti. Visgi šiuo periodu reikėtų naudoti specialias plaukų priežiūros priemones, kurios stabdytų slinkimą. Pakaktų šampūno ir kondicionieriaus, kartkartėmis - maitinamųjų kaukių.

Fotolia nuotr.

Šampūnas nuo plaukų slinkimo SEBAMED, suaktyvina galvos odos kraujotaką ir taip stabdo plaukų slinkimą, padeda plaukams augti greičiau; Plaukų struktūrą atkuriantis kondicionierius SEBAMED

Kartais plaukai slenka ir dėl kitų priežasčių. Tai gali būti įvairūs uždegiminiai procesai, nepakankamas tam tikrų maistinių medžiagų ir vitaminų kiekis ar nuolat patiriamas stresas, miego stygius. Visais šiais atvejais teks ne tik keisti gyvenimo būdą, bet ir vonioje apgyvendinti rimtesnes plaukų slinkimą stabdančias priemones.

Shutterstock nuotr.
Priemonė nuo plaukų slinkimo PHYTOLIUM 4, išskirtinė 4 patentų formulė ir 4 lygių poveikis stabdo plaukų slinkimą; Plaukų šampūnas nuo plikimo PHYTOLIUM, stimuliuoja ir stiprina galvos odą, stabdo plaukų slinkimą, PHYTO

Jeigu plaukai ėmė slinkti po laikotarpio, kai dirbai ypač daug, mažiau miegojai ir nuolat jaudinaisi, akivaizdu - tai streso kaltė. Taip, pasakyti, kad reikėtų vengti streso yra lengva, tačiau tai įvykdyti - kur kas sunkiau. Deja, ne visuomet pavyksta neimti į galvą nemalonių dalykų ar užkirsti kelią įtampai bei jauduliui. Tavo ginklai - raminanti ir atpalaiduojanti veikla, plaukų stiprinimas serumais, ampulėmis, specialiomis kaukėmis, aktyvus laisvalaikis ir subalansuota mityba.

Shutterstock nuotr.
Plaukus storinančios ir stiprinančios ampulės PHYTOCYANE, Šampūnas nuo plaukų slinkimo, gaivina, skatina plaukų augimą, PHYTO

Skirk nors kelias dienas per savaitę smagiai mankštai, kuri padėtų pamiršti problemas ir verstų susikoncentruoti į veiksmą. Vakarais, apsigobusi šiltu pledu ir pasigaminusi raminančios arbatos (žolelių, mėtų, melisų, egzotiška su pienu), paskaityk knygą ir leisk sau bent minutėlę atitrūkti nuo darbų. Kol ruduo dar džiugina nuauksintais lapais, dažniau pasivaikščiok gamtoje, atrask vietų, kuriose galbūt dar nebuvai. Kuo įvairesnė bus tavo veikla, tuo paprasčiau atsiplėši nuo streso ir pailsinsi organizmą.

Shutterstock nuotr.
Priemonių linija nuo plaukų slinkimo NATUR VITAL: intensyvaus poveikio gydomasis serumas; maitinantis ir plaukus saugantis šampūnas (tinka normaliems plaukams); plaukus maitinantis, stiprinantis ir aprūpinantis vitaminų kompleksu tonikas - efektyvi priemonė, stabdanti plaukų slinkimą

Svarbu ne tik atitrūkti nuo kasdienių bėdų, stiprinti imunitetą, bet ir daugiau dėmesio skirti plaukų priežiūrai. Paprastą šampūną pakeisk stiprinančiu plaukų struktūrą ar stabdančiu slinkimą. Jei situacija prasta, naudok specialias gydomąsias priemones, kurios efektyviai mažina slinkimą. Nepamiršk palepinti plaukų maitinančiomis kaukėmis, padėsiančiomis atkurti struktūrą ir aprūpinti juos maistinėmis medžiagomis.

Efektyviai plaukų slinkimą stabdanti priemonė PHYTOLOGIST 15; Energijos suteikiantis ir visiškai plaukų slinkimą stabdantis šampūnas PHYTOLOGIST 15, PHYTO

Štai kelios kaukės nuo plaukų slinkimo, kurias gali pasigaminti pati:

1. Sumaišyk šaukštą medaus ir 1 kiaušinio trynį. Mišiniu ištepk plaukus, ilgėliau pamasažuok šaknis. Apvyniok galvą maistine plėvele, tuomet rankšluosčiu ir palauk apie pusvalandį. Galiausiai plaukus gerai perskalauk šiltu vandeniu.

2. Iki vientisos masės sutrink 3-4 skilteles česnako, įpilk šaukštą alyvuogių aliejaus ir gerai išmaišyk. Košele įtrink plaukų šaknis, laikyk iki poros valandų. Tuomet galvą ištrink šampūnu ir kondicionieriumi, gerai perskalauk, kad neliktų nemalonaus česnakų kvapo.

3. Įtrink galvos odą sutarkuotų svogūnų košele, palaikyk 15 minučių ir išplauk plaukus naudodama šampūną. Taip pat kiekvieno galvos trinkimo metu gali perlieti plaukus atvėsintu svogūnų lukštų nuoviru. Nuovirą pasigaminsi svogūnų lukštus užpylusi karštu vandeniu ir palaikiusi 20 minučių.

Kad plaukai greičiau tvirtėtų ir būtų atsparesni įvairiems dirgikliams, reikėtų peržvelgti, kuo maitiniesi. Mitybos racione turėtų netrūkti baltymų: raudonos mėsos, paukštienos, jūros gėrybių, riebiųjų žuvų, įvairių riešutų. Taip pat nevenk natūralaus sviesto, kiaušinių, alyvuogių, moliūgų sėklų ar migdolų aliejaus. Valgydama niekuomet neskubėk, kramtyk ilgėliau ir mėgaukis laisvos minutėlės akimirka.

Priežiūros linija nuo plaukų slinkimo NATUR VITAL: plaukus stiprinantis kondicionierius; plaukus stiprinantis purškiamasis kondicionierius, kurio nereikia išplauti; plaukus stiprinanti ir struktūrą atkurianti kaukė; plaukus maitinantis ir stiprinantis šampūnas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis