Nori vos per vieną dažymą tapti blondine? Štai, ką turi žinoti

Merginos keičiantis sezonams ir pačios nori pokyčių. Vienos keliauja apsipirkti, kitos nori pakeisti išvaizdą - pasitrumpinti plaukus ar juos perdažyti. Kardinalūs pokyčiai tarsi nauja asmenybė, tačiau ar galima tik per kartą plaukų spalvą pakeisti į priešingą?

Braškių ar platinos atspalviai vis dar madingi, šviesūs plaukai suteikia veidui gaivumo, nerūpestingumo ir gali kaipmat pakeisti tavo išvaizdą. O ką jau kalbėti apie pasakymą, kad blondinių gyvenimas smagesnis. Tamsiaplaukes šviesūs plaukai vilioja - juk tai visiškai priešinga, dar nebandyta!

Taigi, klausimas - ar galima atsisėdus plaukų stilisto kėdėje tik per vieną dažymą iš tamsiaplaukės tapti blondine? Daugelis dažymo meistrų sutiktų, kad tokia idėja yra beprotiška. Šviesinti tamsius plaukus nėra paprasta, tuo labiau šis procesas plaukams kenkia.

Shutterstock nuotr.

Per ilgesnį laiką iš tamsiaplaukės tapti šviesiaplauke gali, tačiau žalos plaukams neišvengsi. Apmąstyk ar tikrai ryžtumeisi tokiems pokyčiams, jie ne tik užtruks ilgai (jei nori gražaus rezultato), bet ir reikalaus intensyvios priežiūros. Dirbtinai šviesintus plaukus reikės dažnai drėkinti kaukėmis, specialiais aliejais ir serumais (ypač galiukus) - priemonių grožio lentynėlėje tikrai pagausės. Taip pat turėsi reguliariai dažyti šaknis. Savo naujai šukuosenai ne tik skirsi daug dėmesio, bet ir kas mėnesį atseikėsi nekuklią sumelę. Tad jei nori ryškių pasikeitimų, galbūt geriau keisti ne spalvą, o kirpimą?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis