5 lengvos šukuosenos vakarėliams, kurios pavyks visoms

Suki galvą, kaip susišukuoti vakarėliui? Mes padėsime - išbandyk vieną šių lengvai suformuojamų šukuosenų. Nepavykti jos tiesiog negali!

1. 7-asis dešimtmetis

Svarbiausias šios šukuosenos žingsnelis - suteikti plaukams ypatingo purumo ir kilstelėti juos nuo šaknų. Kad pavyktų tai padaryti, rinkis purinantį šampūną ir apimties suteikiantį balzamą. Kol plaukai drėgni, ties šaknimis patepk juos specialiomis putomis, kurios suteiks dar daugiau papildomos apimties.

Plaukus džiovink nuleidusi galvą žemyn, tuomet jie bus kur kas puresni. Sušukavusi plaukus atgal, sutvirtink juos stipresnės fiksacijos laku. Šukuoseną papuošk dailiu kaspinu. Šį sezoną itin madingi aksominiai, dekoruoti blizgučiais, siuvinėti perlais ar kitais akmenėliais.

AFP/Scanpix nuotr.

Intensyvus maitinamasis šampūnas itin sausiems plaukams PHYTOELIXIR; Gaivinamasis šampūnas SENSITIVE su ženšenių ekstraktu NATUR VITAL, gamintojų nuotr.

2. Suklastotas bobas

Dar nemėginta šukuosena gali kardinaliai pakeisti tavo įvaizdį ir tapti puikiu vakarinės aprangos akcentu. Jei tavo plaukai yra ilgi, išmėgink jų trumpinimą be žirklių. Viskas, ko reikia - priemonės garbanoms ir gera sauja plaukų segtukų.

Suformavusi garbanas pakedenk plaukus rankomis, kad jos šiek tiek atsiskirtų viena nuo kitos. Tuomet imk vieną sruogą ir nugaroje užlenkusi ją pakišk po plaukais. Sruogos galą pakaušyje tvirtai prisek smeigtuku. Tai kartok su visomis sruogomis, kol sukursi bob šukuosenos efektą. Jei priekyje aplink veidą plaukų sruogos yra trumpesnės, gali palikti jas kabėti laisvai. Nepamiršk plaukų lako!

AP/Scanpix nuotr.

3. Rokenrolas

Tai tvarkinga, bet kartu ir drąsesnė šukuosena, nes sukuriamas šlapių plaukų efektas. Kaip? Ištrinkusi galvą drėgnus plaukus patepk šukuosenos formavimui skirtomis putomis. Tuomet plaukus pradžiovink šalta oro srove.

Sužerk viršugalvyje esančius plaukus atgal ir nugaroje pritvirtink smeigtukais. Gali supinti ir kaselę. Kol plaukai dar visiškai neišdžiuvo, sutvirtink šukuoseną plaukų laku - taip nedings šlapių plaukų efektas. Įvaizdžiui idealiai tiks rokenrolo dvasią kursiantys raudoni lūpų dažai. Rinkis matinį lūpdažį, jis atrodys solidžiau. Raudoną spalvą gali pakeisti ir bordine ar tamsiai violetine - efektas garantuotas.

AFP/Scanpix nuotr.

Stiprios fiksacijos plaukų lakas ir nenuplaunamas kondicionuojantis purškalas plaukams LV, gamintojo ir Reuters/Scanpix nuotr.

4. Gundanti kasa

Šioje šukuosenoje susiduria 2 kontrastingi efektai - itin glotniai sušukuoti plaukai ir purūs, pašiaušti. Kad suteiktum kasai daugiau apimties ir faktūros, viršutinę plaukų dalį palik tiesią, o maždaug nuo pusės žemyn sugarbanok smulkesnėmis garbanomis.

Plaukus perskirk per vidurį ir glotniai sušukavusi surišk į kasą pakaušyje. Žvilgesio suteiks tinkamas balzamas, o glotnumo - plaukų aliejus arba specialus šilkas. Surišusi uodegėlę, ją pakedenk ir šiek tiek pavelk, kad apimtis būtų dar didesnė. Kad šukuosena visą vakarą išliktų ideali, užfiksuok ją plaukų laku.

Sipa Press/Scanpix nuotr.

Nenuplaunamas purškiamasis kondicionierius su alavijų lapų sultimis NATUR VITAL, gamintojo ir AFP/Scanpix nuotr.

5. Sukiniai

Tokia šukuosena atrodo intriguojančiai, o suformuoti sukinius yra labai paprasta. Pirmas žingsnelis - susukti plaukus, kad šie kristų dailiomis bangomis. Tuomet juos perskirk per vidurį. Vienoje pusėje atskirk sruogelę plaukų ir susukusi ją tarp pirštų pritvirtink nugaroje smeigtukais. Tą patį padaryk ir su sruogele kitoje pusėje. Bangas dar šiek tiek pasuk, kad kristų tvarkingai. Šukuosena atrodys puošniau, jei sruogas tvirtinsi dekoratyviomis segėmis, pavyzdžiui, su kristalais ar deimančiukais.

AFP/Scanpix nuotr.

Užsakymo nr.: PT_73135502

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis