NEAPSIJUOK: šukuosenų klaidos, kurių geriau nekartoti

Ieškai tinkamiausios šukuosenos vakarėliui? Išsirinkti tą vienintelę bus paprasčiau, jei žinosi, kokias reikėtų pamiršti.

1. Pernelyg išpūsti plaukai

Viršuje sukeltų ir dėl papildomos apimties suveliamų plaukų mada jau pranyko. Anksčiau žvaigždės šią šukuoseną derindavo su intensyviu dūminių akių efektu, tačiau šiandien toks derinys atrodytų neskoningai ir vulgariai. Jei nori, kad plaukai įgautų daugiau apimties, atrodytų vešlesni, verčiau naudok purinantį šampūną, maitinančią kaukę. Plaukų vėlimas pridarys žalos - jie taps trapesni, pradės lūžinėti.

Plaukų kondicionierius SENSITIVE su šalavijų ekstraktu ir atstatomoji drėkinamoji plaukų kaukė SENSITIVE NATUR VITAL, gamintojo nuotr.

Plaukų būklę pagerins ne tik atkuriamosios priemonės, bet ir tam tikri maisto produktai. Neatsisakyk raudonos mėsos, žuvies, užkandžiauk riešutais (migdolais, braziliškais ar graikiniais riešutais), o ryte valgyk kiaušinius. Nepamiršk austrių - tai ne tik skanus delikatesas, bet ir mineralų bomba tavo plaukams.

Reuters/Scanpix nuotr.

Raminantis plaukų šampūnas LV; Intensyvus maitinamasis šampūnas sausiems plaukams PHYTOELIXIR, gamintojų nuotr.

2. Vestuvinis kuodas

Pamiršk vestuvių šventėms būdingas aukštyn sukeltų plaukų šukuosenas. Tokias viešnios ar nuotakos darydavosi prieš daugiau nei dešimtmetį. Priekyje palikti kirpčiukai, o gale suformuoti iš sruogų raizgyti kuodai (neretai gausiau apipurkšti blizgančiu plaukų laku) - tikrų tikriausia stiliaus katastrofa. Tokio tipo šukuosenos jau senokai byloja apie prastą stiliaus pojūtį.

Shutterstock nuotr.

3. Riebaluotų plaukų efektas

Ištrinkusi galvą šampūnu, nepadaugink plaukus puoselėjančio nenuplaunamo serumo ar aliejaus. Jei šio užtepsi per daug, nesvarbu ar plaukus džiovinsi džiovintuvu, ar leisi jiems išdžiūti natūraliai, šie vistiek atrodys susiriebalavę. Kad plaukai taptų paslankesni ir žvilgesni, verčiau po trinkimo naudoti nuplaunamą kondicionierių / balzamą. Tokios priemonės bus ne mažiau veiksmingos ir neleis plaukams atrodyti riebiai. Nenuplaunamomis priemonėmis reikėtų tepti galiukus arba naudoti vos lašelį.

Vida Press nuotr.

Raminantis plaukų balzamas LV; Atkuriamasis kondicionierius su avižomis WELEDA; Regeneruojantis plaukų kondicionierius SEBAMED, gamintojų nuotr.

4. Kuodas su kempinėle

Kadaise itin išpopuliarėjo plaukų kempinėlės, kurios kuodams suteikia daugiau apimties. Plaukais apsukus tokią kempinėlę kuodas tampa itin didelis ir atrodo, kad plaukai yra fantastiškai vešlūs. Tačiau superdideli kuodai irgi yra mados praeitis. Jei nori madingos šukuosenos, suk plaukus į vadinamąjį balerinos kuodelį pakaušyje. Jis anaiptol neturi būti didelis, svarbiausia - tvarkingas. Be to, balerinos kuodelis atrodys itin elegantiškai, o formuotas kempinėle kuodas - ko ne juokingai. Nepamiršk, kad plaukus sukdama į kuodą, juos vargini, todėl dažniau naudok maitinantį ar plaukų struktūrą atkuriantį šampūną ir kitas puoselėjančias priemones.

Vida Press nuotr.

Maitinamasis šampūnas su soromis WELEDA; Kasdienis šampūnas SEBAMED, gamintojų nuotr.

Užsakymo nr.: PT_73281724

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis