2017 m. plaukų dažymo tendencijos - nuo balayage'o, tigro akies iki denimo

Jau kurį laiką populiarėja plaukų dažymas kelių skirtingų tonų dažais. Ne pirmus metus madingu buvęs ombre efektas tapo naujos kartos grožio pradininku. O kokios šio sezono naujovės?

1. GELSVI PELENAI

Šis atspalvis atrodo itin natūraliai, tai viduriukas tarp blondinės ir rusvaplaukės. Jo išskirtinumas - lengvas pilkšvas tonas, kuris ir kuria natūralumo efektą. Vadinamasis gelsvas pelenų atspalvis ypatingas ir tuo, kad tinka įvairaus gymio merginoms, nuo itin šviesios, iki egzotiškai įdegusios odos.

2. TIGRO AKIS

Dažymas, kuris primena tigro akimi pramintą akmenį, grožio pasaulyje pasirodė dar 2016 metais. Šį pavasarį jis niekur nesitrauks - ir toliau dominuos plaukų dažymo tendencijose. Tokia technika nudažyti plaukus nėra paprasta, gana kontrastingi juodojo ir pieniško šokolado, karameliniai ir gelsvi atspalviai vienas į kitą turi pereiti švelniai, o jų dermė būti harmoninga. Tigro akis atrodo itin gyvybingai, tad puikiai tiktų toms, kurios nori išryškinti veido bruožus ir atsikratyti šalmą primenančio plaukų vienspalviškumo.

A photo posted by Blow💛Dry (@blowdrybta) on Nov 14, 2016 at 4:26pm PST

A photo posted by RocoGarrido (@roco4hair) on Feb 6, 2017 at 9:10am PST

A post shared by CODE (@codehair) on Feb 26, 2017 at 3:17am PST

Plaukų dažai PHYTO COLOR, ilgalaikius plaukų dažai su augaliniais pigmentais, užtikrina natūralią plaukų spalvą bei žvilgesį, patikrinti dermatologų, gamintojo nuotr.

3. TIRPSTANČIOS SPALVOS

Šis dažymas - tai link plaukų galiukų šviesėjanti spalva, kurianti tirpimo efektą. Nors šviesokaita yra švelni, rezultatas akivaizdžiai matomas. Jei palygintum plaukų galiukus su šaknimis, pastebėtum, kad atspalvis skiriasi 3-4 ir daugiau tonų. Tirpstančios spalvos įspūdis suteikia plaukams dimensijos, ypač jei šie banguoti. Tokių plaukų priežiūrai teks skirti nemažai laiko, juk galiukai šviesinami keliais tonais.

Šampūnas dažytiems plaukams PHYTOCITRUS, skirtas dažytiems ir šviesintiems plaukams suteikia nepakartojamo žvilgesio, gyvybingumo; Kaukė dažytiems plaukams PHYTOCITRUS, praturtinta regeneruojamaisiais augaliniais sviestais, užtikrina gilų plauko, pažeisto dažymo metu, maitinimą, suteikia žvilgesio, plaukai tampa švelnūs ir lankstūs, gamintojo nuotr.

4. DENIMAS

Tai viena ekstravagantiškiausių plaukų dažymo tendencijų. Denimas, kaip žinia, yra džinso audinys, taigi šis plaukų atspalvis - melsvas. Madingi įvairūs tonai, nuo pilkšvo iki ryškesnio ar tamsaus mėlynumo. Svarbu tai, kad plaukai nėra dažomi viena spalva, jungiami keli skirtingi mėlynos atspalviai. Denimo tendencijai būdingas spalvos šviesėjimas link galų.

A photo posted by Hair Makeup Nails Beauty (@hotforbeauty) on Jan 29, 2017 at 12:34pm PST

5. RAUSVASIS AUKSAS

Kita drąsesnė tendencija - rausvos ir oranžinės derinys, lyginamas su rausvuoju auksu. Šį atspalvį patariama rinktis šviesiaplaukėms, mat ant tamsių plaukų jį išgauti nelengva, be to plaukai kentėtų nuo agresyvesnio šviesinimo. Atspalvis atrodo itin gaiviai, jaunatviškai, labiausiai tiktų šviesaus gymio merginoms.

6. SAULĖS BUČINIAI

Tarsi saulės nubučiuoti plaukai madingi jau ne vienerius metus. Ši tendencija grįžta artėjant šiltajam metų laikui, kai plaukai, veikiami saulės, pradeda šviesėti natūraliai. Kuo ypatingas toks efektas? Rusvų atspalvių plaukai yra šviesinami sruogelėmis, kurios suteikia jiems ypatingo gyvybingumo ir raiškos. Vadinamieji saulės bučiniai atrodo natūraliai, puikiai tinka daugeliui merginų.

7. DŪMINĖ TAMSIAI RUDA

Grožio pasaulis tamsiaplaukėms irgi siūlo šį tą naujo. Šįmet sodrus juodos kavos atspalvis įgauna švelnaus pilkšvumo, spalva tarsi matoma per rūko šydą. Toks dažymas efektingai atrodys, jei tavo veido bruožai yra ryškesni, oda kiek tamsesnė. Labai svarbu, kad dūmine ruda dažyti plaukai būtų idealiai prižiūrėti, žvilgėtų. Deja, dūminis atspalvis gali išryškinti plaukų šiurkštumą, tuomet jie atrodys tarsi pavargę.

Užsakymo nr.: PT_73691894

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis