5 plaukų klaidos, kurios akivaizdžiai sendina

Sendinti gali ne tik netinkamas makiažas, drabužiai, bet ir plaukai. Nuo šukuosenų stiliaus, dažymo būdų iki plaukų būklės - visa tai daro įtaką tavo jaunatviškai išvaizdai.

1. NATŪRALIAM GYMIUI PER TAMSI SPALVA

Jei tavo natūrali plaukų spalva nėra varno juodumo, greičiausiai tokia ir netiks. Tamsios spalvos plaukai, jei dažomi vienu tonu, yra linkę tarsi sugerti saulės šviesą, todėl atrodo matiniai, primena kaukę. Per tamsūs plaukai išryškina odos šviesumą - gali atrodyti pernelyg išbalusi ar net pasiligojusi. Jei nori tamsių plaukų, rinkis dažymą keliais skirtingais atspalviais, tuomet plaukai atrodys gyvybingesni, sveikesni. Būtinai atkreipk dėmesį - ar naujoji plaukų spalva tikrai tiks tavo gymiui ir nebus pernelyg tamsi.

Vida Press nuotr.

A post shared by xoxo, Joanne (@ladygaga) on May 6, 2015 at 2:15pm PDT

2. NEPRIŽIŪRĖTI IR ŠIURKŠTŪS PLAUKAI

Neprižiūrėti plaukai kaipmat prideda keletą metų, nes atrodo apsunkę, pavargę. Jei plaukams trūksta drėgmės, nėra tinkamai aprūpinami reikalingomis maistinėmis medžiagomis, jie pradeda sausti, skilinėti, lūžinėti, tampa šiurkštūs, praranda sveiką žvilgesį. Kad atsikratytum papilkėjusių ir pavargusių plaukų efekto, reikėtų ne tik peržiūrėti naudojamas priežiūros priemones, bet ir įvertinti savo gyvenimo būdą. Privalai pakankamai laiko skirti miegui, reguliariai mankštintis, gyventi aktyviau ir subalansuotai maitintis, kad nepristigtų nei vitaminų, nei mineralų.

Sipa Press/Scanpix nuotr.

Rinkis regeneruojantį pažeistiems plaukams skirtą šampūną, visuomet po galvos trinkimo naudok arba kondicionierių arba balzamą, plaukų galiukus tepk specialiu maitinančiu aliejumi. Jei plaukų būklė tikrai prasta, bent 3 kartus per savaitę ištepk plaukus atkuriančia kauke. Atsisakyk karšta temperatūra veikiančių plaukų formavimo prietaisų. Būtent jie gali negrįžtamai pažeisti plauko struktūrą. Jei visgi tokių prietaisų pamiršti negali, prieš juos naudodama būtinai išpurkšk plaukus nuo aukštos temperatūros apsaugančiu purškalu.

Drėkinantis, plaukams žvilgesio suteikiantis nenuplaunamas kondicionierius NATUR VITAL; Atkuriamasis kondicionierius su avižomis WELEDA; Nenuplaunamas atkuriamasis plaukų kremas ir atstatomasis šampūnas RENE FURTERER ABSOLUTE KERATINE , gamintojų nuotr.

3. PER KONTRASTINGOS SRUOGELĖS

Pavasariop daugelis merginų pasiryžta išvaizdos pokyčiams, o ypač plaukų šviesinimui sruogelėmis. Šviesios sruogos plaukams suteikia gyvybingumo ir išraiškingumo, deja, ne visada. Netinkamas dažymas sruogelėmis gali pasendinti, suteikti įvaizdžiui šiokio tokio pigumo. Dažymo klaida - su natūralia plaukų spalva pernelyg kontrastuojančios sruogos, tarsi atkartojančios zebro dryžuotumą.

Kaip atrodo šis klaidingas dažymas? Prisimink 2000-ųjų pradžią, maždaug tuomet buvo madinga šviesinti arba tamsinti plaukus kontrastingomis sruogomis.

Vida Press nuotr.

Šviesinimas sruogelėmis turėtų atrodyti natūraliai, lyg plaukai iš tiesų būtų paveikti saulės. Šįmet paprašyk plaukų stilisto, kad šukuoseną šviesintų balayage technika. Toks dažymas sukurs itin natūralų efektą ir suteiks įvaizdžiui gaivos.

4. NETINKAMOS PLAUKŲ FORMAVIMO PRIEMONĖS

Kai kuriose plaukų formavimo priemonėse yra alkoholio. Dėl jo dažyti plaukai blunka, spalva pasidaro tarsi drumsta, pranyksta jos intensyvumas. Tą patį efektą sukelia ir plaukų formavimas karšto veikimo prietaisais, jei nenaudoji termoapsauginių purškiklių ar losjonų. Kad naujoji spalva neprarastų ryškumo, rinkis būtent dažytiems plaukams skirtas priemones, nuo šampūno iki kaukių. Jie padės ilgiau išlaikyti spalvos intensyvumą, neleis plaukams prarasti žvilgesio.

Dažytiems plaukams skirta kaukė ir šampūnas PHYTOCITRUS, suteikia žvilgumo, glotnumo, lankstumo; Plaukų dažai PHYTO COLOR, ilgalaikiai plaukų dažai su augaliniais pigmentais, užtikrina natūralią plaukų spalvą bei žvilgesį, patikrinti dermatologų, gamintojo nuotr.

Shutterstock nuotr.

Stiprios fiksacijos plaukų lakas LV; Augalinės plaukų formavimo putos ir nuo karščio apsauganti priemonė RENE FURTERER, gamintojų nuotr.

5. GALVOS TRINKIMO KLAIDOS

Kaskart trinkdama galvą ne tik blukini dažytų plaukų spalvą, bet ir sausini plaukus, ypač kai vanduo yra karštesnis. Su metais plaukai praranda natūralų spindesį, nes jie pamažu sausta, nespėja taip greitai atsinaujinti, kaip anksčiau. Per dažnai trinkdama galvą, natūralų spindesio mažėjimo procesą tik paspartinsi, todėl atkurti plaukų žvilgesį bus vis sunkiau.

Shutterstock nuotr.

Kasdienio naudojimo plaukų šampūnas SEBAMED; Raminamasis šampūnas LV, tinka ypač jautriai odai, be kvapiklių ir dažiklių; Maitinamasis šampūnas su soromis WELEDA; Plaukų kondicionierius su šalavijų ekstraktu NATUR VITAL SENSITIVE, gamintojų nuotr.

Ką daryti? Jei tik gali, stenkis plaukus plauti kas 2 dienas. Venk aukštos vandens temperatūros, trinkimui daug labiau tiktų drungnas. Plovimo pabaigoje perliek galvą šaltesniu vandeniu, jis suaktyvins kraujotaką, plaukai bus efektyviau aprūpinami maistinėmis medžiagomis. Būtinai pasirūpink priežiūros priemonėmis, kurios neleidžia plaukams sausti, intensyviai juos drėkina ir saugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio.

Shutterstock nuotr.

Drėkinanti ir maitinanti kaukė sausiems plaukams RENE FURTERER CARTHAME; Atstatomasis serumas labai sausiems plaukams PHYTOKERATINE EXTREME; Drėkinamasis šampūnas su alavijų lapų sultimis NATUR VITAL SENSITIVE; Maitinamasis plaukų aliejus WELEDA, gamintojų nuotr.

Užsakymo nr.: PT_74014112

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis