Nuostabi sezono tendencija - plaukų strobingas

Veido strobingas - daugeliui jau seniai žinoma makiažo technika, kai šviesą atspindinčiomis priemonėmis odai suteikiama ypatingo švytėjimo. Tačiau šiandien madingas ne tik veido, bet ir plaukų strobingas.

Plaukų strobingu vadinamas šviesinimas plačiomis sruogomis, nuo viršugalvio iki galiukų. Tokia dažymo technika suteikia šukuosenai gyvybingumo, plaukai atrodo išraiškingesni, labiau spindi. Strobingo esmė - sukurti efektą lyg būtum gerą mėnesį atostogavusi paplūdimyje, plaukai turėtų atrodyti tarsi natūraliai nušviesinti saulės.

Reuters/Scanpix nuotr.

Šviesinantis šampūnas ir šviesinantis nenuplaunamas kondicionierius
RENE FURTERER OKARA; Blizgesį suteikiantis šampūnas ir balzamas RENE FURTERER LUMICIA, gamintojo nuotr.

Strobingas atliekamas ne tik ant šviesių, bet ir vidutinio rudumo arba tamsių plaukų. Keliais tonais bus šviesinamos sruogos, priklauso nuo norimo efekto. Arba jos intensyvesnės - kontrastingos natūraliai plaukų spalvai, arba subtilios. Visgi šį pavasarį madingesnis natūraliai atrodantis strobingas, jis vadinamas melting butter (tirpstantis sviestas).

Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Apimties suteikiantis šampūnas, plaukus atkuriantis ir stiprinantis serumas, apimties suteikianti kaukė PHYTODENSIA, priemonės skirtos ploniems, gležniems plaukams, gamintojo nuotr.

Jeigu tavo plaukai dažyti tamsiai, greičiausiai po šviesinimo sruogos bus labiau oranžinės nei gelsvos. 2017 m. intensyvus rudų plaukų strobingas taip pat viena pavasario / vasaros tendencijų, jis vadinamas - tiger eye (tigro akies efektas). Šis pavadinimas dažymo technikai prigijo nuo tigro akimi praminto akmens, kuriam būdingas rudų, oranžinių ir aukso spalvų dryžuotumas.

Strobingas - puikus pasirinkimams norinčioms atgaivinti plaukų spalvą po šaltojo sezono. Ne tik pakeisi įvaizdį, bet ir veidas atrodys išraiškingiau, o šukuosena kur kas gyvybingiau, įdomiau. Kad po dažymo plaukai nebluktų ir neprarastų spindesio, jų priežiūrai naudok specialias priemones, skirtas dažytiems plaukams.

Plaukų dažai PHYTO COLOR, ilgalaikius plaukų dažai su augaliniais pigmentais, užtikrina natūralią plaukų spalvą bei žvilgesį, patikrinti dermatologų; Dažytų plaukų spalvą saugantis šampūnas ir kaukė RENE FURTERER OKARA, gamintojų nuotr.

A post shared by Enrique Medina (@kike.medina88) on Apr 1, 2017 at 4:47am PDT

ĮKVĖPIMO PLAUKŲ STROBINGUI PASISEMK IŠ NUOTRAUKŲ GALERIJOS


AFP/Scanpix nuotr.

Reuters/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

AP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.


A post shared by Hair Lounge (@hairlounges) on Nov 15, 2016 at 7:28am PST

Užsakymo nr.: PT_74014110

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis