Kaip pagal tendenciją "saulės nubučiuota" nusidažyti plaukus namuose

Jau kurį laiką madingos įvairios plaukų šviesinimo technikos, nuo vadinamojo plaukų strobingo, balayage'o (šviesinimas sruogomis) iki bleachingo (dalies plaukų balinimas). Kaip žinia, šiltuoju metų laiku plaukai pradeda šviesėti natūraliai, tokie savaiminiai pokyčiai įkvepia ir naujas grožio tendencijas. Kol už lango dar tik įpusėjo pavasaris, permainų imkis pati - išbandyk plaukų dažymo tendenciją "saulės nubučiuota".

Saulės nubučiuota - tai plaukų šviesinimas natūraliai atrodančiomis sruogelėmis-blyksniais. Efektas - lyg plaukus būtų nušviesinusi saulė. Deja, šiandien dažymas sruogelėmis grožio salone kainuoja nemažai, apie 50 - 70 Eur ir daugiau. Žinoma, kaina priklauso nuo specialisto, naudojamų dažų bei tavo plaukų ilgio. Tačiau nebūtina traukti santaupų ir stačia galva lėkti į saloną, madingai nusidažyti plaukus gali ir namuose. Štai keli patarimai, kaip tai padaryti tinkamai ir atrodyti ne prasčiau nei po pokyčių profesionalo kėdėje.

Apimties suteikiantis šampūnas, plaukus atkuriantis ir stiprinantis serumas, apimties suteikianti kaukė PHYTODENSIA, priemonės skirtos ploniems, gležniems plaukams, gamintojo nuotr.

A post shared by Miguel Franco de Leon (@francodeleonmakeup) on Mar 22, 2017 at 8:00pm PDT

Pirmiausia turėtum išsirinkti šviesinančius, bet plaukų nealinančius ir kokybiškus dažus. Jie turėtų būti pora atspalvių šviesesni už tavo natūralią plaukų spalvą. Labiausiai tiktų aliejais praturtinti dažai, kurie drėkintų, maitintų ir nesausintų. Jei nori išgauti dailų šviesintų sruogelių efektą, prieš dažymą plaukai turėtų būti sausi.

Plaukų dažai PHYTO COLOR, ilgalaikius plaukų dažai su augaliniais pigmentais, užtikrina natūralią plaukų spalvą bei žvilgesį, patikrinti dermatologų, gamintojo nuotr.

1. Plaukus kruopščiai iššukuok, perskirk natūraliu skyrimu ir padalink į 3 lygias dalis, supink paprastą kasą.

2. Dažymui naudok specialų platų teptuką, nes siauru norimo sruogelių efekto išgauti nepavyks. Tepk dažus plaukų paviršiumi per visą kasos ilgį, bet būk atsargi - teptuko pernelyg nespausk.

3. Po dažymo palauk, kiek nurodyta ant dažų pakuotės, jokiu būdu savavališkai laiko neilgink. Plaukus gerai išskalauk, po to ištepk specialiu kondicionieriumi, kuris plaukus pamaitins ir suteiks jiems šilko švelnumo.

4. Galvą švelniai nusausink rankšluosčiu. Tuomet padžiovink iš pradžių karšto,o minutės vėsaus vėjelio srove.

5. Dar drėgnus plaukus patepk fiksuojančiomis putomis ir supink į 2 kasas, vėl džiovink vėsiu vėjeliu. Galiausiai kai jie išdžius, išleisk, pasklaidyk pirštais. Štai ir tavo naujoji paplūdimio gražuolės šukuosena!

Raminantis galvos odos serumas LV, be dažiklių ir kvapiklių, tinka ir ypač jautriai odai; Šviesinantis šampūnas RENE FURTERER OKARA; Augalinės plaukų putos RENE FURTERER STYLE; Termoapsauga plaukams RENE FURTERER LISSEA TERMO, gamintojų nuotr.

Užsakymo nr.: PT_73879034

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis