4 garsenybės, kurios atsisako laikytis dietos, bet atrodo puikiai

Siekdamos išlaikyti grožį ir jaunystę, žvaigždės yra pasirengusios viskam. Tačiau yra ir tų moterų, kurios dietų nepripažįsta ir net nėra jų bandžiusios.

Vienas gamta apdovanojo idealia figūra, kuriai nekenkia net ir saldėsiai, kitos tobulus kūnus išlaiko intensyviomis treniruotėmis, aktyviu laisvalaikiu ir subalansuota bei sveika mityba.

BLAKE LIVELY

Ji - viena gražiausių ir stilingiausių aktorių. Blake teigia, kad niekada nebuvo linkusi stambėti. Net ir besilaukdama ji suapvalėjo kur kas mažiau nei daugelis moterų. „Tiesą pasakius, dėl figūros nieko nedarau. Tiesiog nuolat ir daug judu, visada kažkur bėgu. Man nereikalingi sporto treneriai ar madingosios dietos“. Beje, ji dievina juodąjį ir karštą šokoladą.

Expectation...

A photo posted by Blake Lively (@blakelively) on Jun 22, 2016 at 1:36pm PDT

JULIA ROBERTS

Aktorė Julia Roberts turi 3 atžalas, tačiau jos figūra metams bėgant atrodo puikiai it jaunystėje. Ir ji niekuomet nėra net bandžiusi laikytis dietos! Pasak aktorės, dietos yra savęs žalojimas, jos liūdina ir bereikalingai apsunkina gyvenimą. J. Roberts nepritaria priekabiam kūno vertinimui ir pernelyg liekno kūno kultui. Verčiau propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir būti laimingai, o ne vytis nesuvokiamus standartus.

💭

A photo posted by Julia Roberts ️️ (@juliarobertsoriginal) on Feb 25, 2016 at 5:18pm PST

KRISTEN STEWART

Ši aktorė sako esanti tikra smaližė, be pyragų ji negalėtų gyventi. Jos liaunos figūros paslaptis - genai: „Visada buvau liekna, tai – genai. Niekuomet nesijaudinau dėl augančių kilogramų“. Pasirodo, dėl kelių vaidmenų K. Stewart net teko priaugti papildomo svorio ir tai nebuvo labai lengva.

PAMELA ANDERSON

Gražuolė gelbėtoja neslepia, jog išbandyti dietų jai taip pat nėra tekę. Draudimai kažką daryti Pamelai yra nepriimtini. Gražų kūną aktorė išlaiko daug judėdama (seksas čia irgi įtraukiamas), valgydama vegetariškus patiekalus ir, kaip sako, tiesiog mylėdama save. Sporto salė P. Anderson yra nesuvokiama vieta - juk čia galima mirti iš nuobodulio!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis