5 būdai, kaip padailinti krūtis

Deja, ne visos galime pasidžiaugti gražia krūtine. Tačiau yra keli būdai, kurie padės krūtis patobulinti. Svarbiausia – daili forma, stangrūs raumenys ir oda.

1. Populiariausias krūtinę dailinantis pratimas – suspausti delnus. Atsistok tiesiai, krūtinės lygyje suglausk delnus taip, kad pirštai būtų nukreipti į save. Spusčiok delnus 15 sekundžių. Tuomet rankas nuleisk, pailsėk ir dar du kartus pakartok pratimą.

2. Klasikiniai atsispaudimai taip pat puikiai tiks. Kad pratimas būtų veiksmingas, pasistenk kūną laikyti tiesiai, dubens nekelk per aukštai ir nenuleisk per žemai. Atsispaudimų daryk tiek, kiek pajėgi.

3. Kad krūtinė būtų stangri, pasiimk kamuolį ir iš visų jėgų spausk jį delnais. Tai daryk apie 20 kartų, paeiliui įtempdama ir atpalaiduodama rankas.

4. Atsigulk ant nugaros, po mentėmis pasidėk volelį (pavyzdžiui, iš susukto rankšluosčio). Į kiekvieną ranką paimk po svarmenį – po butelį su vandeniu, po knygą ar panašiai. Lėtai kelk į viršų, paskui – lėtai nuleisk žemyn. Pratimą kartok 20 kartų.

5. Kad krūtys būtų dailios, vien pratimų nepakanka. Reikia išsirinkti tinkamą liemenėlę (kad nespaustų krūtinės), daryti švelnų masažą (jis naudingas ne tik krūtinei, bet ir bendrai savijautai), valgyti žuvies, vaisų ir daržovių,bent kartą per savaitę patepti maitinamuoju kremu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis