Rudens aromatai, kuriais sugundysi bet kurį vaikiną

Kiekviena žinome kvapus, kurie mus traukia, o kurie verčia nusisukti. Tačiau ne visa, kas patinka mums, žavi ir vyrus. Manoma, kad jiems galvas turėtų apsukti svaigūs gėlių aromatai, bet labiau vyrus vilioja kas kita.

ŠVELNUS GĖLIŲ AROMATAS

Pasirodo, vyrai ne itin palankiai vertina sodrius gėlių kvapus, jiems kur kas labiau patinka lengvos ir gaivesnės gėlių kompozicijos. Sunkūs ir saldūs gėlių aromatai asocijuojasi su pagyvenusiomis damomis, o štai vos kutenantys nosį - su nerūpestingomis ir žaviomis merginomis. Tad jei nori patikti išrinktajam, rinkdamasi gėlių ir vaisių kategorijos kvepalus pirmenybę teik subtilumui.

Tualetinis vanduo GUESS Seductive Woman; Parfumuotas vanduo kATYY PERRY Mad Potion; Tualetinis vanduo ENRIQUE IGLESIAS Deeply Tours for Her, gamintojų nuotr.

Shutterstock nuotr.

Tualetinis vanduo C-THRU Lovely Garden; Parfumuotas vanduo ELODE So Lovely, gamintojų nuotr.

VANILĖS JAUKUMAS

Sakoma, kad fantazijas kaitina šokolado dvelksmas, tačiau tai ne visai tiesa. Pastebėta, kad šokoladas ir kiti maistiniai pagardai anaiptol nevilioja vyrų. Tačiau minkštas ir jaukumo įspūdį kuriantis vanilės aromatas - visai kas kita. Fantazijas jis kaitina dar labiau, jei vanilė derinama su sunkesniais kvapais, pavyzdžiui, muskusu.

Tualetinis vanduo B.U. Golden Kiss ir Fancy Cinderella, gamintojo nuotr.

Shutterstock nuotr.


Tualetinis vanduo GUESS Double Dare ir C-THRU Tender Love, gamintojų nuotr.

MEDIENA, GĖLĖS IR RYTAI

Jei gaivūs gėlių kvapai kužda apie viliokiškas merginas, egzotiški medienos ir prieskonių - apie paslaptingas gundytojas, kurios patikusį vyrą nokautuotų vienu žvilgsniu. Sodrūs rytietiški aromatai suteikia prabangos, alsuoja aistra, o keisčiausia - gėlių ir prieskonių kombinacijas užuodę vyrai mano, kad patikusi moteris sveria mažiau nei iš tiesų...

Shutterstock nuotr.

Tualetinis vanduo BEYONCÉ Heat Seduction; Parfumuotas vanduo KATY PERRY Royal Revolution; Parfumuotas vanduo ELODE Essence d'Or, gamintojų nuotr.

MANDARINAI IR APELSINAI

Šie citrusiniai vaisiai vilioja šildančiu, bet gaiviu aromatu, kuris merginai suteikia žaismingumo. Apsupta tokio kvapo moteris vyrams atrodo jausmingesnė, malonesnė, komunikabilesnė - juk su tokia negali būti nuobodu! Tiesa, patariama šiais kvapais nepiktnaudžiauti ir rinktis kuo subtilesnes jų variacijas.

Shutterstock nuotr.

Tualetinis vanduo GUESS Dare; Parfumuotas vanduo ELODE Enigmatic, gamintojų nuotr.

Užsakymo nr.: PT_72237022

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis