Efektyvūs būdai kovai su celiulitu

Celiulitu esame įpratusios vadinti odą, kuri atrodo tarsi apelsino žievelė. Dažniausiai tokią gali pastebėti ant sėdmenų ar šlaunų. Kad atsikratytum ar sumažintum celiulitą, turi keisti gyvenimo būdą: atidžiau maitintis, daugiau judėti, atsikratyti streso ir reguliariai masažuoti celiulito pažeistas vietas.

Kaip celiulitas susidaro? Organizmas tam tikrose vietose yra linkęs kaupti riebalų atsargas, kad pristigęs energijos galėtų ją kompensuoti. Ląstelėms padidėjus lėtėja kraujotaka, nes kraujagyslės yra užspaudžiamos, audiniuose kaupiasi vanduo. Kai tam tikrose vietose atsiranda pavienių kraujosruvų ir mazgelius primenančių patinusių gumbelių, situacija yra rimta – tai jau liga.

Celiulitą lemia genai, taip pat lėtesnė medžiagų apykaita, hormonų pokyčiai bei gyvenimo būdas. Jei mažai judi, dažniau smaližiauji, valgai daugiau miltinių patiekalų, geri gazuotų ar saldintų gėrimų ir patiri stresą, irgi gali tikėtis celiulito. Pasirodo, visa tai irgi veikia organizmo polinkį kaupti riebalus.

Fotolia nuotr.

Į kovą su celiulitu reikėtų pasitelkti įvairius būdus, tik tuomet pavyks jį sumažinti. Jei rinksiesi tik vieną metodą, pavyzdžiui, keiti mitybos įpročius, efekto veikiausiai nesulauksi. Todėl pasitelk visa: keisk mitybą, reguliariai sportuok, apskritai daugiau judėk (šiltuoju metų laiku naudokis dviračiu, o žiemą nebijok daugiau pasivaikščioti), taip pat celiulito pažeistas vietas masažuok, naudok celiulitą mažinančias kosmetines priemones. Tavo grožio skrynelėje turėtų atsirasti masažinis aliejus, anticeliulitinis kremas ar serumas, kūno šveitiklis. Bet atmink – vienos šios priemonės neveiks, turi jas derinti su kita veikla.

Gaivinamasis ir stangrinamasis Talasso šveitikliai YOUR SPA AT HOME, Nakčiai skirtas anticeliulitinis liekninantis koncentratas NIGHT ANTICELLULITE SLIMMING SUPERCONCENTRATE, COLLISTAR, gamintojo nuotr.

Fotolia nuotr.

Terminis anticeliulitinis kremas ANTICELLULITE THERMAL CREAM, Intensyvus stangrinamasis kūno kremas INTENSIVE FIRMING CREAM, Gaivinamasis ir drenuojantis Talasso šveitikliai YOUR SPA AT HOME, COLLISTAR, gamintojo nuotr.

Kaip minėjome, celiulitas gali atsirasti ir dėl streso, todėl reikėtų kiek įmanoma jo vengti. Masažas – puikus būdas atsikratyti streso ir kartu dailinti kūno linijas. Celiulito pažeistas vietas (dažniausiai jis atsiranda ant sėdmenų, šlaunų, pilvo) masažuok naudodama anticeliulitinį kremą arba odą stangrinantį aliejų. Darydama tai reguliariai pastebėsi, kad oda tapo lygesnė, stangresnė, o apimtys sumažėjo.

Shutterstock nuotr.

Stangrinamasis dušo aliejus FIRMING SHOWER OIL, Stangrinamasis migdolų aliejus kūnui FIRMING ELASTICIZING RICH OIL, COLLISTAR; Aliejus nuo celiulito su beržų lapų ekstraktu, Masažo aliejus su arnikomis, WELEDA, gamintojų nuotr.

Kaip masažuoti? Delnu spausk vietą, kur yra celiulitas, ir pagal laikrodžio rodyklę suk ratus, tai daryti reikėtų apie 3-5 minutes. Po to odą paspaudyk pirštų pagalvėlėmis. Tokį masažą reikėtų kartoti kas vakarą, o jei nėra galimybių, bent keletą kartų per savaitę. Masažuoti kūną gali ir duše naudodama stangrinantį kūno šveitiklį – derindama masažą ir šveitimą paspartinsi kraujotaką ir celiulito nykimą. Sunkiausia yra ryžtis pokyčiams ir neleisti sau nuolaidžiauti, tačiau pastebėjusi pokyčius norėsi judėti tik pirmyn.

Užsakymo nr.: PT_73585414

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis