Pigiausias būdas atsikratyti celiulito ilgam

Kovai su celiulitu gali pasitelkti daugybę naminių priemonių, pasigaminti natūralius šveitiklius iš druskos, citrinų sulčių, sodos, įvairių uogų sulčių ir t.t. Tačiau veiksmingiausia priemonė visgi yra kava. Štai keli patarimai, kuo praturtinti kavos šveitiklį, kad jis būtų dar efektyvesnis.

Kūno šveitikliskavos padės pagerinti kraujotaką probleminėse kūno vietose, kuriose matomas celiulitas. Jei į kavą įdėsi keletą slaptų ingredientų, šveitiklio poveikis bus dar stipresnis!

KAVOS ŠVEITIKLIS SU JŪROS DRUSKA

Reikės:

3 šaukštų maltos kavos
3 šaukštų jūros druskos
šlakelio alyvuogių aliejaus

Sumaišyki visus ingredientus ir tepk ant drėgnos odos (pavyzdžiui, iškart po maudynių duše). Pamasažuok problemines sritis keletą minučių, o po to viską nuplauk. Galiausiai pasitepk kūną drėkinančiu losjonu.

Shutterstock nuotr.

AŠTRUS KAVOS KOKTEILIS

Reikės:

10 šaukštelių maltos kavos
2 šaukštelių cinamono
1 šaukšto kajeno pipirų miltelių
2 šaukštelių alyvuogių aliejaus

Aitrieji pipirai itin veiksminga lygina odą, padeda išnykti iškilimams ir gumbeliams, kurie susidaro dėl skysčiais pertekusių lątselių. Cinamonas padeda joms ląstelėms, o alyvuogių aliejaus efektyviai drėkina odą. Sumaišyk visus ingredientus ir įtrink į odą, masažuok keletą minučių, o tuomet nuplauki šaltu vandeniu.

Jei šiuos šveitimus darysi tris kartus per savaitę, jau po mėnesio pastebėsi akivaizdžiu pokyčius.

Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis