Neįtikėtini pokyčiai: atsikračiusi kone 100 kg mergina tapo modeliu

Rosie Mercado nusprendė kardinaliai keisti gyvenimą po įvykio lėktuve. Prieš skrydį išgirdusi, kad norėdama patekti į lėktuvą privalo išsipirkti dar vieną vietą, mergina ne juokais sutriko.

Tą kartą stiuardesė atvirai rėžė - mergina geriausiu atveju tilps dviejose kėdėse, o gal prireiks ir trijų. Iš tiesų tuo metu Rosie Mercado turėjo nemenko viršsvorio, tačiau pripažinti, kad svarstyklės pasiekė ribą, buvo sunku. Vis dėlto Rosie nusprendė imtis pokyčių, jai pavyko atsikratyti bene pusės savo svorio.

Griežtos dietos ir intensyvios treniruotės padėjo Rosie numesti per 90 kilogramų. Pradėjusi gyventi aktyviau ir sveikiau mergina akivaizdžiai išgražėjo ir pražydo seksualumu. „Dabar labai myliu save ir vertinu kiekvieną nugyventą dieną“, – prisipažino R. Mercado.

Po išvaizdos pokyčių Rosie nusprendė išbandyti modelio darbą. Savimi pasitikinti gražuolė netruko sulaukti dėmesio, šiandien ji dirba didelių dydžių modeliu, o jos "Instagram" paskyrą seka per 106 tūkst. gerbėjų.

A post shared by R O S I E M E R C A D O (@rosiemercado) on Feb 26, 2017 at 12:17pm PST

Viršsvorio Rosie priaugo bandydama guosti save maistu, tačiau pagrindinė papildomų kilogramų priežastis buvo trys nėštumai ir stresą sukėlusios skyrybos. Dėl prastos savijautos pablogėjo gyvenimo kokybė, gerokai sušlubavo sveikata, ką jau kalbėti apie norą pasislėpti nuo aplinkinių. Beveik 190 kilogramų svėrusi Rosie turėjo samdyti auklę, kad ši palydėtų vaikus į Disneilendą, nes dėl didelio svorio ji vengė viešumos ir užgauliojimų. Supratusi, kad toks gyvenimas nebeteikia malonumo ir kasdien į sunkumus klimpsta tik giliau, R. Mercado pasiryžo pokyčiams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis