Pamiršk prabangias veido procedūras, dabar merginos lepina intymią vietelę

Intymios vietelės SPA (vajacial) - procedūra, skirta palepinti bikinio zoną. Ar tokią galėtum pasidaryti pati? Kažin, mat tai nebūtų labai patogu, o ir specialių aliejų, kremų bei kitų priemonių reikėtų turėti visą fabrikėlį, ką jau kalbėti apie tūkstančius kainuojančius prietaisus.

Pirmiausia teks apsimauti mažulytes vienkartines kelnaites, kurios pridengs tavo intymųjį trikampėlį, tuomet patogiai įsitaisyti ir atsipalaiduoti. Procedūros pradžioje nuvaloma, suminkštinama ir nušveičiama intymios vietelės zona, pašalinamos negyvos odos ląstelės. SPA metu depiliacija neatliekama, nes prieš SPA po depiliacijos turi praeiti mažiausiai 24 valandos. Vadinamojo vajacial metu išpešiojami tik pavieniai ir įaugę plaukeliai. Kosmetologė išvalo užsikimšusias poras, pašalina spuogelius, o naudodama aukšto dažnio bangomis veikiantį aparatą užkerta kelią bakteirjų plitimui. Po to bikinio zona yra dezinfekuojama preparatais su pieno rūgštimi.

Po bikinio zonos valymo, metas palepinimui kaukėmis ir odos drėkinimui. Oda ištepama maitinančia ir padedančia atsinaujinti kauke, po maždaug 10 minučių kaukė švelniai pašalinama. Oda dar kartelį nuvaloma ir galiausiai ištepama drėkinančiomis priemonėmis. Dabar metas įsigyti naujų gundančių apatinių!

Fotolia nuotr.

Speciali odos priežiūros priemonė, padedanti pagerinti randų, strijų ir nevienodos odos spalvos išvaizdą BIO-OIL; Maitinantis ir raminantis kūno losjonas sausai odai LUMENE KLASSIKKO INDULGENT; Lengvas ir stipriai drėkinantis kūno losjonas LUMENE KLASSIKKO EXPRESS FRESH; Intensyviai drėkinantis losjonas kūnui DERMOLAB BODY; gamintojų nuotr.

Jeigu nori išbandyti bikinio zonos SPA, prieš registruodamasi procedūrai, įsitikink grožio klinikos patikimumu. Labai svarbu, kad šią procedūrą atliktų sertifikuotas specialistas, nes intymioji vietelė yra tikrai jautri ir net mažiausia bakterija gali pridaryti nemenkų bėdų.

Shutterstock nuotr.

Kūno priežiūros priemonės EAU THERMALE AVENE: veido ir kūno balzamas TRIXERA NUTRI-FLUID; veido ir kūno prausiklis TRIXERA NUTRI-FLUID; kūno losjonas jautriai odai LV, be kvapiklių ir dažiklių, gamintojų nuotr.

Užsakymo nr.: PT_76060011

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis