Ryški ir stilinga sportinė apranga bėgiojančioms

Daugelis moterų ar merginų šiandien savo dieną pradeda arba užbaigia nubėgdamos kelių kilometrų distanciją. Bėgimas joms, ne tik sportas, padedantis džiaugtis gražiomis kūno linijomis, tai tarsi gyvenimo būdas, kuris suteikia energijos, leidžia jausti laisvai ir nepriklausomai. Tačiau bėgikės, nors ir nebūdamos profesionalios, o bėgdamos tik dėl malonumo senamiesčio gatvėmis nepraranda noro žavėti aplinkinius savo šypsena ir žinoma, stilinga apranga.

Kaip sportas okupuoja kasdienę madą, taip vis daugiau mados atsiranda sporto rūbuose. Kuri mergina, bėganti miesto gatvėmis nori atrodyti, tarsi ką tik išlipusi iš lovos? Nesvarbu, kad bėgimo rūbai ir ypač avalynė turi būti patogūs, nevaržantys judesių, garinantys, jie turi būti gražūs ir madingi. Miestietė, kuri savo energija, stilingumu ir šypsena žavi aplinkinius darbe ir asmeniniame gyvenime, tokia nori išlikti ir bėgdama. Ji renkasi ryškiai margintas tampres, aptemptas glaustinukes, nevengia ryškių raštų ir geometrinių formų. Bėgimo bateliai, kurie yra vienas pagrindinių „įrankių“, be kurio neapsieis nei viena bėgikė, dažniausiai taip pat ryškūs ir išskirtinai stilingi, kad ją pastebėtų visi aplinkiniai. 

Viena pagrindinių šiuolaikinių batelių funkcijų ir yra gerai apsaugoti mūsų sąnarius, stuburą ir kitas jautrias vietas nuo kietos dangos, kuria paprastai mieste bėgioja daugelis bėgikų. Gera amortizacija užtikrina tai, kad net ir bėgant ilgas distancijas jūsų kūnas nepatirs didelio šoko. Renkantis bėgimo batelius, svarbu, kad jie neprilygstamai prisitaikytų prie bėgiko kojos nuo kulno iki pirštų galiukų. Nors šiuo metu daugybė gamintojų siūlo įvairiausių technologijų bėgimo batelius, sportinės aprangos gamintojas „adidas“ pristatė legendinį, patobulintą bėgimo batelių Energy Boost modelį, kuriame dar labiau patobulinta batelio forma, išvaizda ir komforto pojūtis. Viskas vien tam, kad bėgikai užkariautų bėgimo takus pilni pasitikėjimo savimi ir, žinoma, išskirtinai stilingi.

Bateliuose esančios amortizuojančios medžiagos BOOST pagalba bėgikui grąžinama tiek energijos, kiek jis ar ji jos atiduoda kiekviename žingsnyje. Amortizuojanti BOOST medžiaga yra sudaryta iš tūkstančių ypač patvarių Energy Boost kapsulių, kurios užtikrina batelio ilgaamžiškumą ir patvarumą ne vieną sezoną. Naujojo Energy Boost batelio išvaizda taip pat buvo patobulinta, siekiant išskirtinio komforto bėgikui. Šio batelio batviršis yra iš tampraus tinklelio, kuris tobulai apgula koją ir užtikrina puikų kojos vėdinimą. Nesvarbu, kur bebėgtumėte, Energy Boost bateliai yra tiesiog nepakeičiami. BOOST amortizuojanti medžiaga išlieka nepakitusi prie bet kokių oro sąlygų, kai tuo tarpu įprasta bėgimo bateliuose naudojama EVA medžiaga plečiasi ir kietėja prie skirtingų temperatūrų. BOOST medžiaga išlaiko savo amortizaciją ir grąžina jums energiją ir prie alinančio karščio, ir prie kaustančio šalčio. O lanksčioji Torsion batelio pado sistema be vargo prisitaiko prie bet kokio paviršiaus ir leidžia jums jaustis stabiliai kiekviename žingsnyje.

Daugkartinė Lietuvos trišuolio čempionė Jolanta Verseckaitė, „adidas“ sportinio ženklo ambasadorė Lietuvoje tikina, kad sportas ir mada, tai du suderinami dalykai. „Sporte, pirmumas suteikiamas patogumui, tačiau stilius ir jo išraiškos taip pat labai svarbios. Bėgti ir jausti gražiai – juk dvigubas malonumas. Gali atrodyti, kad sportinė apranga yra vienoda, bet iš tikrųjų kiekviena sportuojanti moteris gali išsiskirti ne tik ryškių spalvų apranga, bet ir pritaikyti ją prie savo figūros.“

Pasak Jolantos Verseckaitės, kaip įprastais drabužiais galima paslėpti tam tikrus trūkumus, to pasiekti galima ir renkantis sportinę aprangą. Žinodamos savo figūros trūkumus ir privalumus, galite išsirinkti tiesiog idealią aprangą, su kuria jausitės pakylėtos.

Taigi, pradėdamos bėgioti, pamirškime, kad galime tai daryti vilkėdamos „bet ką“ iš savo spintos. Juk gerindamos savo rezultatus, kiekvieną kartą nubėgdamos greičiau ir daugiau, galime atrodyti nepriekaištingai, reikia tik pasirinkti tokią aprangą ir avalynę, kuri leis jaustis moteriška, savimi pasitikinčia ir viską galinčia padaryti mergina.

Užsakymo nr.: PT_65555848

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis