Išdrįsk sudalyvauti ADIDAS iššūkyje ir laimėk sportinę aprangą!

Sportuoti su geriausia drauge kur kas smagiau, nei vienai, tiesa? Prisijunk prie projekto „Draugės bėga“ ir laimėk šaunių ADIDAS prizų! Ar išdrįsi mesti iššūkį sau pačiai ir kitoms merginoms?

Visą mėnesį trunkančio iššūkio metu skaičiuosime, kokį atstumą per šį laiką tau pavyko įveikti, o tuomet apdovanosime ne tik daugiausiai kilometrų įveikusias, bet ir tiesiog išdrįsusias išbandyti savo jėgas. Juk svarbiausia ne laimėti, o dalyvauti!

Kartu su visomis merginomis varžysis ir kampanijos ambasadorės - dainininkė Baiba Skurstenė ir šokėja Sandra Saikauskaitė. Ar tau pavyks jas aplenkti?


Iššūkio trukmė: rugpjūčio 14 - rugsėjo 14 diena

PRIZAI JAU LAUKIA TAVĘS

* Daugiausiai per šį laikotarpį nubėgusiai merginai atiteks ADIDAS bėgimo aprangos komplektas - marškinėliai, tamprės ir bėgimo bateliai.
* Antros vietos laimėtoja gaus ADIDAS bėgimo batelius.
* Už trečiąją vietą padovanosime ADIDAS bėgimo džemperį.
* Penkioms burtų keliu iš visų dalyvių atrinktoms merginoms įteiksime firmines ADIDAS gertuves.

Registruokis https://www.endomondo.com/challenges/17730922 ir nepamiršk pakviesti savo draugių. Kuo mūsų daugiau, tuo smagiau!

SVARBU. Smerkiame nesąžiningus konkursų dalyvius! Iššūkio pabaigoje COSMO komisija peržiūrės kiekvienos dalyvės anketą, o rezultatus klastojančios merginos bus pašalintos iš konkurso.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis