10 šukuosenų labiausiai tinkančių treniruotėms

Ruošiantis treniruotei svarbu ne tik pasirūpinti apranga, bet ir pasirinkti tinkamą šukuoseną. Juk nesinori, kad plaukai draikytųsi kaip pakliūna ir trukdytų iš peties paplušėti. Siūlome tau 10 šukuosenų, kurios tiks sportuojant ir neblaškys tavo dėmesio.

Ponio uodegėlė

Tai bene pati sportiškiausia šukuosena, kuri yra ne tik patogi, bet šįmet ir viena madingiausių. Glotniai ar atsainiau sušukuoti ir į ponio uodegėlęsurišti plaukai išryškins tavo veido bruožus bei netrukdys net intensyvios treniruotės metu.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Mavrixonline nuotr.

Išsidraikęs kuodas

Pasidaryti šį kuodelį itin paprasta. Tereikia plaukus kelis kartus perbraukti pirštais, suimti į netvarkingą uodegą ir susukti viršugalvyje arba žemiau, sutvirtinti smeigtukais arba elastine gumute. Kad šukuosena geriau laikytųsi, gali ją užfiksuoti laku.

Emma Watson, Vanessa Hudgens
Emma Watson, Vanessa Hudgens
DELFI montažas / Scanpix

Tvarkingas kuodas ant viršugalvio

Tokią šukuoseną garsenybės neretai renkasi vakarėliams, tačiau ji puikiai tiks ir sporto salei ar mankštai lauke. Tvarkingas kuodas - puikus pasirinkimas, jei tavo plaukai yra švelnūs ir glotnūs. Papuršk plaukus šukavimą lengvinančiu serumu, kruopščiai iššukuok, surišk į ponio uodegą ant viršugalvio ir kelis kartus susuk. Kuodą sutvirtink gumute.

Jessica Alba, Jennifer Lopez
Jessica Alba, Jennifer Lopez
SIPA, AP nuotr.

Balerinos kuodelis

Perskirk plaukus per vidurį arba per šoną, glotniai sušukuok ir surišk į uodegą pakaušyje (gali ir kiek aukščiau). Susukusi kuodą sutvirtink jį specialiais kuodiniais smeigtukais ir užfilsuok šukuoseną plaukų laku. Šis įvaizdis puikiai tinka mėgstančioms bėgioti.

Rooney Mara, Jessica Alba
Rooney Mara, Jessica Alba
Reuters, AP nuotr.

Pynėmis apraizgyta uodega

Jei nori įdomesnės šukuosenos, išbandyk kelių kasų ir į uodegą surištų plaukų kombinaciją. Suskirstyk plaukus į 3 dalis, esančias iš šonų supink (iš trijų sruogų), o vidurinę surišk kaip paprastą uodegą. Tuomet šią uodegą apsuk šonuose esančiomis kasomis. Tokia šukuosena skamba gal kiek painiau, bet atrodo efektingai!

Diane Kruger
Diane Kruger
SIPA, AFP nuotr.

Pinta ponio uodegėlė

Surišk plaukus į uodegą ties viršugalviu ir suskirstyk ją į 3 lygias dalis. Iš šių supink kasą iki pat uodegos galiuko, kasą sutvirtink permatoma elastine gumute. Pinta ponio uodegėlė itin tiks ilgaplaukėms, kurios sportuodamos nori ne tik jaustis patogiai, bet ir atrodyti stilingai.

Blake Lively
Blake Lively
DELFI montažas / Scanpix

Dvi paprastos kasos

Susipinti 2 klasikines kasas itin paprasta, bet dažnai tokia šukuosena nurašoma kaip pernelyg vaikiška. Tik ne šį sezoną! Kasos vis dar vyrauja madingų šukuosenų padangėje, tad drąsiai pinkis 2 Pepės kasas ir pradėk treniruotę.

Rihanna
Rihanna
Mavrixonline nuotr.

Drakoniukas

Drakoniuku pinti plaukai vėl grįžta į madą. Smulkiomis kasytėmis supinta galva atrodo originaliai, šukuosena yra ypač praktiška, nes plaukai neišsidraiko: jų nepaveikia nei vėjas, nei intensyvi fizinė veikla. Jei turi ilgesnius plaukus, supintas kaseles gali susukti į kuodą pakaušyje.

Rita Ora
Rita Ora
Instagram.com nuotr.

Karūna

Iš pynių supinta karūna atrodo bohemiškai, tinka ir šventei, ir laisvalaikiui. Jei ketini sportuoti, pink tvirtesnę kasą, kaskart įpynusi naują sruogą šiek tiek ją paveržk, kad ši neatsipalaiduotų ir neišsiplaikstytų. Supynusi karūną užfiksuok ją plaukų laku.

Amber Heard
Amber Heard
Sipa Press nuotr.

Tvarkingos pynės

Jei prieš treniruotę turi daugiau laiko, susipink originalią šukuoseną iš įvairiai besiraizgančių kasų. Plaukus perskirk į 2 arba 3 skyrius ir pink kasas nuo pat kaktos. Gali pinti ir klasikines, ir išvirkščias kasas (įvairiausių pynimo būdų rasi "Youtube" filmukuose), pabaigoje jas surišk į vieną ir susuk į kuodelį arba suk aplink galvą ir pritvirtink smeigtukais.

AP / Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis