Baiba Skurstene ir Sandra Saikauskaitė meta viena kitai bėgimo iššūkį

Antradienį, Vilniaus senamiestyje esančioje lauko terasoje „La Boheme“ dainininkė Baiba Skurstene ir šokėja Sandra Saikauskaitė oficialiai buvo pristatytos „adidas“ moterų bėgimo kampanijos „Draugės bėga“ atstovėmis.

Šiuo bėgimo abi žymios moterys kviečia jungtis visas merginas ir bėgioti senamiesčio gatvėmis, parkais ar paupiu neskaičiuojant nubėgtų kilometrų, o džiaugtis teikiamomis šio sporto emocijomis ir būnant ryškiomis, madingomis bėgikėmis.


Baiba Skurstene ir Sandra Saikauskaitė neatsitiktinai pasirinktos šios bėgimo kampanijos ambasadorėmis. Ryškios, drąsios, žavios ir veiklios merginos tik įrodo, kad norint bėgioti, nebūtina bėgti ilgų distancijų, užtenka tam skirti gerą pusvalandį per dieną, kad jaustumeisi pakylėta, atsipalaidavusi ir tuo pačiu rūpintumeisi savo kūno linijomis.

Nors abiejų gyvenime netrūksta veiklos - Baiba ruošiasi rudenį įvyksiančiomis vestuvėmis, o Sandros gyvenime karaliauja šokis - joms abiems bėgimas, tam tikra meditacijos forma. Kaip abi teigia, pradėti bėgioti niekada nėra vėlu, o ir priežasčių kodėl tai reiktų daryti, jos neieško, tiesiog bėga. Būdamos žinomos ir matomos, kviečia visas savo drauges, pažįstamas ir visas moteris bei merginas prisijungti prie šios naujos bėgimo kampanijos „Draugės bėga“ ir senamiesčio gatves nuspalvinti savo ryškia apranga ir kerinčia šypsena.

Prieš kampanijos startą merginoms, kad būtų ne tik matomos, bet ir pajaustų tikrą bėgimo malonumą ir tai darytų taisyklingai, „adidas“ kompanija įteikė naujausius, ryškiai rožinius bėgimo batelius ENERGY BOOST. Ilgų distancijų bėgikė Vaida Žūsinaitė, prieš startą ne tik pravedė apšilimo treniruotę, bet ir pasidalino patarimais kaip reikia taisyklingai bėgti ir kvėpuoti.

Vestuvėms besiruošianti Baiba Skurstene drąsiai uždavinėjo klausimus ir domėjosi, kokiu tempu bėgant greičiausiai dega riebalai, tuo metu išgirdusi atsakymą, kad tai įvyksta pulsui pasiekus 150, itin liekną ir sportišką sudėjimą turinti šokėja Sandra Saikauskaitė nusijuokusi tarė: „O, jeigu noriu visiškai išnykti, reikia bėgant palaikyti būtent tokį pulsą!“

Apšilusios, sužinojusios naudingų bėgimo patarimų, Sandra ir Baiba išbėgo į senamiesčio gatves, taip kviesdamos visas bėgiojančias ir norinčias pradėti, bet nedrįstančias merginas prisijungti prie jų ir dalyvauti „Draugės bėga“ iššūkyje. Specialios išmaniosios sporto programėlės „Endomondo“ pagalba, per kampanijos laikotarpį daugiausią kilometrų nubėgusi mergina bus apdovanota „adidas“ bėgimo apranga ir bateliais. Tačiau prizų bus ir daugiau!

Ar tu išdrįsi sudalyvauti „adidas“ iššūkyje? Registruokis https://www.endomondo.com/challenges/17730922 ir nepamiršk pakviesti savo draugių. Kuo mūsų daugiau, tuo smagiau!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis