Aktyvi veikla pagal tavo Zodiako ženklą

Sportas – geriausias energijos ir optimizmo užtaisas! Neapsisprendi, kokia aktyvia veikla norėtum užsiimti? Siūlome keletą idėjų pagal tavo Zodiako ženklą, o jei tiksliau – pagal tavo charakterio ypatybes.

Avinai – sportininkai iš prigimties. Jie energingi, aktyvūs, drąsūs ir impulsyvūs. Todėl nieko keisto, kad nuobodus sportas – tikrai ne jiems. Avinams reikia kažko įdomaus ir nemonotoniško, azartiško, reikalaujančio iššūkių ir nuolatinio tikslo siekimo.
Svarbu išsirinkti tinkamą laiką treniruotėms: jei esi vyturys – pradėk dieną lengvu bėgiojimu, jei pelėda – tau puikiai tiks treniruotė sporto salėje.
TAU TIKS: parkūras, gimnastika, bėgimas, boksas, aerobika, Rytų kovos menai, ledo ritulys.

Jaučiai – stiprūs ir ištvermingi žmonės. Jų stichija – Žemė, apdovanojusi vyriškai tvirtu charakteriu. Šie žmonės neįtikėtinai užsispyrę ir jeigu kažko nori, būtinai tai pasieks.
Vienintelis dalykas, kuris gali sutrukdyti Jaučiui, tai tinginystė. Todėl reikia nusistatyti labai konkretų treniruočių planą ir griežtai jo laikytis.
TAU TIKS: kultūrizmas, tenisas, sportas treniruoklių salėje, pilatesas, kvėpavimo gimnastika.

Dvynių privalumas – aktyvumus ir nesugebėjimas sėdėti vietoje. Jie lankstūs, judrūs, smalsūs, tačiau tuo pačiu ieškantys harmonijos tarp fizinio aktyvumo ir emocinės ramybės.
Šio Zodiako ženklo atstovai neturi tiek ištvermės kaip, tarkim, Jaučiai, todėl jiems nepatartina rinktis tokių sporto šakų kaip kultūrizmas. Geriau kažkas, reikalaujančio mažiau fizinių jėgų.
TAU TIKS: joga, tempimo pratimai, tinklinis, tenisas, krepšinis, plaukimas, bėgiojimas.

Vėžiai apskritai ne itin mėgsta versti save prakaituoti, nebent turi užsibrėžę tikslą, kuris jiems labai svarbus. Vėžiams iš sporto reikia ne papildomos energijos, o iškrauti neigiamas emocijas, todėl šio ženklo atstovams geriau rinktis ne aktyvias, o atpalaiduojančias sporto rūšis.
TAU TIKS: vaikščiojimas, vandens aerobika, plaukimas, nardymas, buriavimas, pilvo šokiai, joga, jodinėjimas.

Liūtai – ryškios ir pasitikinčios savimi asmenybės. Fiziškai jie labai ištvermingi, visuomet pilni energijos, nuolatos keliantys sau naujus tikslus ir iššūkius. Nepamirškime, kad jie lyderiai iš prigimties, todėl labiausiai jiems tinka komandinis sportas, kuriame jie galėtų pasireikšti.
TAU TIKS: futbolas, krepšinis, tinklinis, šokiai, aerobika, bėgimas.

Mergelės labai disciplinuotos, drausmingos, reiklios sau. Jeigu jau kažką pradėjo – būtinai padarys iki galo. Toks atkaklumas leidžia joms rinktis bet kurią sporto šaką. Vienintelis dalykas, kuris gali pakišti Mergelei koją – tai pirminė baimė imtis kažko naujo. Mergelėms geriau rinktis individualias, o ne komandines treniruotes.
TAU TIKS: jodinėjimas, bėgiojimas, plaukimas, dviračiai, kvėpavimo treniruotės.

Svarstyklėms labai sunku prisiversti treniruotis reguliariai. Jos nuolatos ieško kažko naujo, pradeda, bet nepabaigia iki galo. Todėl sporto šakos, reikalaujančios nuolatinio įdirbio, joms nelabai tinka. Geriau rinktis tai, kas per daug neįpareigotų ir labiau primintų žaidimą, nei sportą.
TAU TIKS: futbolas, tinklinis, krepšinis, šokiai, tenisas, dviračiai, riedučiai.

Skorpionams energijos galima tik pavydėti. Jei jau kažko imasi, tai visu šimtu procentų. Jie motyvuoti ir labai darbštūs, turi daug valios bei ištvermės. Svarbiausia – šio ženklo atstovai nebijo rizikuoti, todėl gali rinktis ir labai ekstremalias sporto šakas.
TAU TIKS: alpinizmas, parkūras, kovos menai, ilgų distancijų bėgimas, slidinėjimas, šuoliai į vandenį.

Šauliams įdomu viskas ir iš karto. Jie nori išbandyti kuo daugiau, o jau tuomet bus matyt, ties kuria veikla apsistos. Šauliai kartais atrodo trapūs, tačiau jų vidinė ištvermė ir užsispyrimas yra beribiai. Todėl sporto šakos, kuriose reikia nuolatinio įdirbio – jiems pats tas.
TAU TIKS: kultūrizmas, bėgimas, aerobikos treniruotės, ilgų distancijų žygiai, kovos menai.

Ožiaragiai iš prigimties užsispyrę. Jeigu jau nusprendė turėti tobulą kūną, galima net neabejoti, kad taip ir bus. Kai nori, jie būna labai disciplinuoti ir turi fenomenalią ištvermę. Todėl jiems labai tinka sporto šakos, kuriose reikia nuolatos tobulinti savo įgūdžius.
TAU TIKS: kopimas į kalnus, šokiai, treniruotės sporto salėje, joga, kovos menai.

Vandeniai – nuotykių ieškotojai, todėl leisti laiką sporto salėje jiems gali būti tiesiog nuobodu. Rutina ir disciplina – du dalykai, nuo kurių Vandenis bėga kaip akis išdegęs. O štai viskas, kas ekstremalu, Vandenį traukia.
TAU TIKS: alpinizmas, važinėjimas kalnų dviračiais, nardymas, bėgimas, slidinėjimas.

Žuvys mėgsta vienatvę, todėl geriau renkasi individualias treniruotes. Jiems visai nesinori apkrauti savęs fiziškai. Priešingai, sportas jiems turi padėti atsipalaiduoti ir atgauti emocinę ramybę. Pernelyg aktyvi ir fizinės ištvermės reikalaujanti veikla – ne jiems.
TAU TIKS: plaukimas, žygiai pėsčiomis ir dviračiu, šokiai, kvėpavimo treniruotės, joga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis