Baibos ir Sandros bėgimo dvikova: įveikti pirmieji 40 kilometrų!

Rugpjūčio 14 d. startavęs bėgimo iššūkis „Draugės bėga“ Endomondo paskyroje jau turi 136 dalyves ir su kiekviena diena bėgimo entuziasčių vis daugėja.

SPAUSK ČIA IR PRISIJUNK PRIE „DRAUGĖS BĖGA“ IŠŠŪKIO

Šiuo metu lyderės jau yra įveikusios virš 200 km. distanciją, tačiau kiekviena vis dar gali ateinančias dvi savaites kovoti dėl pagrindinio prizo. Daugiausia kilometrų nubėgusi dalyvė laimės „adidas“ bėgimo aprangą kartu su naujausiais šios kompanijos bėgimo bateliais BOOST ENERGY. Apranga ir bateliai išsiskiria patogumu ir ryškiomis, ultra madingomis spalvomis, įvairiais raštais ir geometrinėmis formomis. Vilkint tokia apranga nei viena bėgikė neliks nepastebėta. Juk artėjant rudeniui turime spinduliuoti gerą nuotaiką, pasitikėjimą savimi ir žinoma stiliaus pojūtį, kuris sporte tampa vis aktualesnis.

Antano Minkevičiaus nuotr.

Bėgimo kampanijos „Draugės bėga“ ambasadorėmis tapusios dainininkė Baiba Skurstene ir šokėja Sandra Saikauskaitė ne tik priėmė bėgimo iššūkį, bet tuo pačiu ir įrodė, kad nesvarbu kuo esi užsiėmusi gyvenime, sau laiko rasti visada turi, o bėgimas – geriausias būdas pabėgti nuo visų darbų ir pabūti tiesiog su savimi ir savo mintimis.

Baiba Skurstene: bėganti moteris, tarsi gazelė

Dainininkė Baiba Skurstene puikiai visiems pažįstama kaip dainininke, įvairių televizijos projektų dalyvė, džiaugiasi galėdama tapti bėgimo kampanijos „Draugės bėga“ ambasadore. Pati Baiba su sportu draugauja jau nuo mokyklos laikų. „Nuo 5 klasės buvau pirmūnė, tačiau būdama mažiausia ir smulkiausia savo klasėje, negalėjau pasigirti gerais sportiniais pasiekimais. Vieną dieną grįžus namo teko parnešti ne itin gerą pažymį iš kūno kultūros, žinoma tėčiui, kuris buvo sportininkas tai labai nepatiko. Todėl nusprendėme abu, kad situaciją galime pakeisti ir nuo rudens pradėjau lankyti krepšinį, lengvąją atletiką, aerobiką, o po 8 klasės, vasarą su drauge kiekvieną rytą bėgiodavome paplūdimiu Jūrmaloje. Taip bėgimas atsirado mano gyvenime. Tapau tikra sportininke, o ir pažymys iš kūno kultūros pakilo“, - savo sporto pradžią prisimena Baiba. Nors priėmusi „Daugės bėga“ iššūkį Baiba nesiruošią įveikti maratono distancijų, kaip pati sako bėgioja savo malonumui, kad ir aplink namą. „Man svarbiausia malonumas po bėgimo, jauti, kad ir riebaliukus padeginai ir nuotaika pakilo ir šviežiu oru pakvėpavai. Juk vasarą sportuoti salėje – tikra nuodėmė“.

Pasidomėjus kokiai aprangai Baiba teikia pirmenybę, ši patikino, kad mėgsta ryškias spalvas, o ir stilius toli gražu jai ne paskutinėje vietoje. „Jeigu mano bėgimo apranga pastelinių spalvų, tada būtinai renkuosi ryškius bėgimo batelius, pirmenybę teikiu kelnėmis žemiau kelių, šiuo metu itin pamėgau tampres, su jomis moterys atrodo tarsi gazelės. Žinoma, kai renkuosi aprangą didelį dėmesį skiriu patogumui, kad niekur nespaustų, gerai priglustų. Ypač tai svarbu bėgimo batams, juk pėdoms tenka didžiausias krūvis, todėl norisi, kad jos būtų apsaugotos.“ Paklausta dainininkė ką galėtų patarti visom moterims ir merginoms, kurios vis dar nedrįsta apsiauti bėgimo batelių, Baiba sako: „Svarbiausia turėti motyvacijos, kodėl mes turime sportuoti. Tik supratusios, kam mums to reikia net nepastebėsime kaip pradėsime bėgioti.“

Sandra Saikauskaitė: bėgimas man – meditacija

Šokėja Sandra Saikauskaitė ryški asmenybė ne tik savo išvaizda, bet ir gyvenimo būdu. Šokanti jau 22 savo gyvenime metus, ji teigia, kad šis malonumas jos gyvenime užima net ne 100%, o 200% dienos. Tai ne tik pagrindinis jos darbas. Tai veikla, kuri ją lydi kiekvieną dieną. „Nesvarbu kur bebūčiau, šokis tarsi pats mane susiranda. Atvažiavusi studijuoti į Vilnių pasirinkau verslo administravimo specialybę ir maniau su šokiais bus baigta, tačiau klydau. Kad ir kur dirbčiau, vadovai išgirdę, kad moku šokti visada prašydavo, kad išmokinčiau ir kolegas. Taip supratau, kad nuo šokio nepabėgsiu, o dabar vadovaudama savo šokių studijoje suderinu šokį su baigtomis studijomis.“ Pasidomėjus, kaip bėgimas atsirado jos gyvenime, Sandra pasakoja, kad bėgimo treniruotės šokių stovyklose vasarą buvo privalomas du kartus per dieną. Nors šokiai atima didžiąją jos laiko dalį ir kartais grįžus po treniruočių tikrai nesvajoja apie bėgimą, tačiau šią sporto šaką Sandra prilygina meditacijai. „Bėgioju tam, kad atsiribočiau nuo savo pagrindinės veiklos ir šokių studijos, bei žmonių, bendravimo su jais. Užsidedu ausinuką ir stengiuosi įveikti ne ilgesnę nei 4 km. distanciją, mano to pakanka, kad pabūčiau su savimi.“

Sandrą gatvėje kiekvienas gali atpažinti ne tik iš ryškios plaukų spalvos ar kerinčios šypsenos, bet ir aprangos, kurioje nerasime juodos spalvos. Paklausta ar leidžia sau išbėgti apsivilkus bet ką, šokėja griežtai atsako, niekada. „Turbūt, mes šokėjos, nuo mažumos esame šiek tiek pamaivos, todėl apranga mums yra labai svarbi. Net treniruočių metu visada puošiamės, stilinga sportinė apranga – būtinas atributas. Taip pat ir bėgdama renkuosi ryškius rūbus, jie man suteikia energijos, be to taip vilkėdama traukių žmonių dėmesį, o man tai patinka. Gal dėl to ir bėgioju senamiestyje ar Vingio parke, nors bėgiodama stengiuosi pailsėti, tačiau būti minioje man patinka. Bėgimas tarp žmonių, mane įkvepia, kartais aplanko genialios idėjos, kartais tiesiog leidžiu sau pasvajoti...“

Antano Minkevičiaus nuotr.

Baiba ir Sandra, priėmusios „Draugės bėga“ iššūkį, jau yra nubėgusios po 20 km. ir žada nesustoti. Bėgiodamos senamiesčio gatvėmis, abi merginos kviečia visas moteris prisijungti ir įrodyti sau, kad net keli kilometrai per dieną yra įveikiami. Juk nesvarbu kiek nubėgsi, svarbu kad rastum laiko sau, o aplinkinius džiugintumei kerinčia šypsena ir žinoma ryškia ir madinga sportine apranga.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis