Stilius ar klaida: sportinis R. Oros ir I. Azzalea įvaizdis

Sportiniam įvaizdžiui šiandien neabejingos stilingiausios ir drąsiausios merginos, nuo gatvės madisčių iki scenos dievaičių. Dvi draugužės – Rita Ora ir Iggy Azzalea – ne tik kartu pristato naujausius singlus, bet ir renkasi panašų stilių.

Abi atlikėjos neabejingos sportinei aprangai: treninginiams kostiumams, džemperiams, tamprėms, kedams ir dažniau baseine matomoms guminėms šlepetėms.

Iggy Azzalea, Rita Ora
Iggy Azzalea, Rita Ora
AOP, AP/Scanpix nuotr.

Scenoje ir Rita, ir Iggy noriai demonstruoja figūrų linkius. Koncertų metu dainininkės dažnai pasirodo vilkėdamos sportinių liemenėlių ir tamprių arba šortų ansamblius. I. Azzalea taip pamėgo sportinę aprangą, kad koncertams užsisakė tokių pačių, tik skirtingų spalvų sportinių kostiumų, o R. Ora labiau linkusi kaskart įvaizdį keisti.

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Iggy Azzalea
Iggy Azzalea
AP/Scanpix

Gatvėje merginos taip pat drąsiai demonstruoja sportinius kostiumus, džemperius ir apsmukusias kelnes. Galbūt mados kritikai norėtų viešumoje jas matyti atrodančias elegantiškiau, tačiau dainininkėms labiau rūpi patogumas. Vis dėlto sakyti, jog tai nemadinga negalėtume, juk garsiausi mados namai („Prada“, „DKNY“, „Jeremy Scott“ ir t.t.) ragina atiduoti duoklę sportiniams drabužiams bei aksesuarams.

Rita Ora
Rita Ora
Vida Press

Iggy Azzalea
Iggy Azzalea
Vida Press

Tačiau pro akis neprasprūsta Ritos ir Iggy ypač pamėgtas akcentas – sportinės guminės šlepetės, kurias šios avi ir šiltu, ir vėsesniu metu. Derina tiek prie treningų, tiek prie suknelių ir nė nesuka galvos ar tai stilinga, ar nelabai? Taigi, šiandien madą valdo drąsios ir aplinkinių nuomonės nepaisančios asmenybės, gal iš tiesų laikas nusiaubti sporto prekių parduotuves ir atiduoti pirmenybę komfortui?

Rita Ora
Rita Ora
AOP, Mavrixonline/Scanpix nuotr.

Iggy Azzalea
Iggy Azzalea
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis