Stok į kovą su celiulitu: 4 veiksmingi pratimai

Nebūk naivi ir neužkibk ant pardavėjų kabliukų: stebuklingas, reklamoje išgirtas kremas tavęs tikrai neišgelbės nuo celiulito. Nusiteik nuožmiai kovai ir sutelk jėgas, nes pastebimų rezultatų pasieksi tik tada, kai suderinsi tris svarbiausius dalykus: mankštą, mitybą ir kraujotaką skatinančias procedūras.

Nemeluosime ir nesakysime, kad po poros savaičių sąžiningų treniruočių tavo kojos atrodys tiesiog tobulai, tačiau galime pažadėti, kad teigiamas efektas tikrai bus matomas! Taigi, įsimink šiuos pagrindinius 4 pratimus, kuriuos turėtum daryti kiekvieną dieną!

• Pratimas klubams. Atsistok šonu į kėdę, o ranka atsiremk į atlošą. Kelius šiek tiek sulenk, tarsi vos pritūpusi, pečius atpalaiduok. Neskubėdama kelk dešinę koją į šoną – kūnas ir pakelta pėda atgręžti į priekį. Pakeltą koją kelias sekundes palaikyk ir lėtai nuleisk apačion. Pratimą kartok mažiausiai 10 kartų ir atlik su kita koja.

• Pratimas sėdmenims. Atsigulk ant pilvo, o rankas sukabink ties pirštais ir pasidėk ant jų smakrą. Kelk vieną koją nuo grindų tiek, kiek gali, palaikyk maždaug 10 sekundžių ir nuleisk žemyn. Nuleista koja neturi remtis į žemę. . Kiekviena koja pratimą kartok 15-20 kartų.

• Pratimas vidiniams šlaunies raumenims. Atsigulk ant šono, ranka pasiremk galvą. Viršutinę koją sulenk ir pasidėkite priešais ant grindų, o apatinę koją kelk kiek galėdama aukščiau, tačiau stenkis neįtempti kūno. Tuomet atsargiai nuleisk. Pratimą kartok dešimt kartų, paskui apsiversk ant kito šono.

• Pratimas išoriniams šlaunies raumenims. Atsigulk ant šono, galvą pasiremk ranka. Apatinę koją sulenk, klubus kiek pakreipk į priekį. Kita ranka atsiremk į grindis, kad neprarastum pusiausvyros. Pamažu pakelk viršutinę koją, nuleisk, paliesk apatinę koją ir vėl kelk aukštyn. Pratimą kartok 6 kartus, tuomet apsiversk ant kito šono.

Jeigu esi tvirtai pasiryžusi atsikratyti celiulito, pradėk bėgioti, nes bėgimas pagerina kojų venų ir limfos mikrocirkuliaciją. O celiulito pažeistas vietas atnaujinti padės masažai bei įvyniojimo procedūros, kurių metu pašalinami ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose odos sluoksniuose susikaupę toksinai ir šlakai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis