Įveiktas kampanijos „Draugės bėga“ iššūkis

Saulė, karštis, atostogos – daugeliui visa tai asocijuojasi su poilsiu prie ežero, miegu iki paryčių, bet tik jau ne su sportu. Tačiau rugpjūčio mėnesį visoms, nebijančioms rizikuoti merginoms, kompanija „adidas“ paskelbė bėgimo iššūkį „Draugės bėga“, kurį pirmosios priėmė kampanijos ambasadorėmis tapusios dainininkė Baiba Skurstene ir šokėja Sandra Saikauskaitė.

Prie jų prisijungė 168 merginos, kurios pasiryžo likusias vasaros ir pirmąsias rudens savaites praleisti bėgiodamos ir pasiekė puikių rezultatų. Iš viso merginos per mėnesį nubėgo daugiau kaip 8800 kilometrų!

Vakar buvo paskutinė diena, kuomet visos iššūkio „Draugės bėga“ dalyvės galėjo įveikti paskutinius kilometrus, simboliška, ši diena sutapo su vienu didžiausių bėgimo renginių, vykstančių Lietuvoje – Vilniaus maratonu. Susumavus visų dalyvių rezultatus, paaiškėjo, kad pirmąją vietą ir „adidas“ bėgimo aprangos komplektą (bėgimo batelius, tampres ir marškinėlius) laimėjo Monika Rimkutė, antrosios vietos nugalėtoja Miglė Šoblickaitė laimėjo „adidas“ bėgimo batelius ir trečiosios vietos nugalėtoja tapo Ramunė Triušytė, ji laimėjo „adidas“ džemperį.

Niekada nesakyk niekada
21 – erių metų Vilniaus universiteto studentė Ramunė Triušytė šiandien džiaugiasi trečios vietos laimėjimu, nors būdama 15 metų pradėjusi sportuoti lengvąją atletiką su bėgimu „susipyko“: „Bėgti man nepatiko, buvo tikra kančia. Kai reikėdavo eiti į treniruotes, mintyse susigalvodavau milijoną priežasčių, kaip išvengti treniruotės. Galop bėgimą mečiau ir pasakiau sau, jog daugiau niekada, niekada nebebėgiosiu“, - prisimena studentė. Tačiau šiandien Ramunė bėgioja. To priežastis – meilė. Juk yra sakoma, ko tik nepadarysi dėl meilės. Ramunė kartą su savo širdies draugu sudarė lažybas, kad išsiaiškintų, kuris gali daugiau nubėgti. Mergina tikėjosi be didelės kovos laimėti lažybas, mat jos išrinktasis – rutulio stūmikas, tad su bėgimu nieko bendro neturi. Ir vis tik bėgimo rezultatai parodė ką kitą. Štai nuo tada Ramunė pasižadėjo sau: „Bėgimo nebepaleisiu - pradėsiu bėgioti nuolat!“

Vietoj pokalbio prie arbatos puodelio – susitikimas prie starto linijos
„Draugės bėga“ kampanijos pagrindinis tikslas ne varžybos, greitis ar konkurencija. Šis vasaros bėgimas suteikė galimybę draugėms daugiau laiko skirti buvimui kartu ir ragino popietes praleisti ne tinginiaujant ir kramsnojant pyrago gabalėlį, bet susitikti mieste, parke ar prie upės ir drauge pabėgioti. Kaip jau minėjo šios kampanijos ambasadorės Baiba Skurstene ir Sandra Saikauskaitė, šis bėgimo iššūkis – puiki proga, kai gali skirti laiko sau, nes bėgiojant dingsta dienos metu patirta įtampa, pasimiršta kasdieniai darbai ir gali džiaugtis gamta, grynu oru bei geriausios draugės buvimu šalia. Juk per kasdienį skubėjimą kartais neberandama laiko draugiškam susitikimui. Tad kampanijos skirtas iššūkis priminė apie sveiką gyvenimo būdą bei suteikė galimybę draugėms neįprastai praleisti susitikimo laiką.

Bėgimas teikia džiaugsmą
Neprofesionali sportininkė, anksčiau sportuoti nemėgusi, bet su širdies draugu lažybas sudariusi Ramunė Triušytė sako, jog sporto pradžia nebuvo labai lengva. Mergina prisimena, jog ne kartą nubėgus vos pirmą kilometrą norėjosi sustoti ir daugiau nebebėgti. Bet dabar bėgimas – mėgstamas jos užsiėmimas. „Vienas atrastas dalykas pakeitė požiūrį į bėgimą - bėgioti reikia savo malonumui. Šiomis dienomis pusmaratonio distancija tampa vis lengvesnė, o nubėgus viduje jaučiu neapsakomą malonumą ir man tai nepaprastai patinka. Bėgioju, nes pats didžiausias malonumas - įrodyti sau, jog mano galimybės neribotos, jog galiu nubėgti vis daugiau ir daugiau“, - bėgiojimo priežastis įvardija R. Triušytė.

Išmanusis bėgimas
„Draugės bėga“ kampanijos metu nebuvo siekiamas koks nors rekordas ar fiksuojamas bėgimo greitis. Tačiau kiekvieno konkurso ar kampanijos dalyviai tikisi būti pastebėti ir įvertinti. Tad ir šios kampanijos dalyvės, priėmusios bėgimo iššūkį, savo nubėgtus kilometrus galėjo fiksuoti išmaniosios „Endomondo“ programėlės pagalba, kuri kampanijos rengėjams padėjo išsiaiškinti, kurios trys, iššūkį priėmusios merginos, įveikė daugiausia kilometrų. Trečios vietos laimėtoja Ramunė Triušytė neslepia, jog noras atsistoti ant nugalėtojų pakylos skatino kasdien bėgioti ir stengtis, tačiau prizas – tik viena medalio pusė. „Prie kasdienio bėgimo labiausiai prisidėjo mylimo žmogaus palaikymas, skatinimas drauge bėgti iki galo“, - tikrąjį bėgimo džiaugsmą įvardija Ramunė.

Bėgioti ir patogiai, ir stilingai
Visoms iššūkio dalyvėms bėgimas - tai ne tik sportas, bet ir galimybė aptarti sportinės aprangos tendencijas bei išbandyti naują, bėgiojimui mieste pritaikytą avalynę. Ryškiais ornamentais išmargintos tamprės, aptemptos ir prie kūno prisitaikiusios glaustinukės šios kampanijos metu buvo vienos populiariausių. Gražiai ir patogiai besijaučianti mergina įgyja dar daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi bėgant miesto gatvėmis. Tam, kad bėgiojimas taptų dar malonesnis, „adidas“ kompanija pristatė patobulintus ir atnaujintus bėgimo batelius „Energy Boost“, kurie bėgikui sugrąžina kiekviename žingsnyje prarastą energiją. Tai bateliai, kurie leidžia bėgioti esant bet kokiam orui, nes kitaip nei įprastai bėgimo bateliuose naudojama EVA medžiaga, kuri plečiasi ir kietėja, amortizuojanti BOOST medžiaga prisitaiko prie skirtingos oro temperatūros. Tad su stilingaisiais „Energy Boost“ bateliais merginos gali jaustis patogiai tiek karštą, tiek šaltą ar lietingą dieną.

Baigės tik iššūkis, bet ne sportas
Nors kampanija „Draugės bėga“ oficialiai baigėsi, tačiau „Endomondo“ programėlėje merginos ir toliau galės fiksuoti savo įveiktus kilometrus, stebėti, kaip sekasi ir kitoms merginoms gerinti savo pasiekimus.

„Draugės bėga“ iššūkio nugalėtojos:

1 vieta - Monika Rimkutė, laimėjusi „adidas“ bėgimo aprangos komplektą (bėgimo batelius, tampres ir marškinėlius).
2 vieta - Miglė Šoblickaitė, laimėjusi „adidas“ bėgimo batelius.
3 vieta - Ramunė Triušytė, laimėjusi „adidas“ džemperį.

Papildomi prizai - „adidas“ gertuvės atitenka penkioms burtų keliu išrinktoms merginoms: Alinai Sabonaitienei, Linai Gvazdauskaitei, Jurgitai Atkočienei, Violetai Balskutei ir Miglei Kraujalytei.

Laimėtojų prašome susisiekti e.paštu portalas@cosmopolitan.lt iki rugsėjo 29 dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis