Kokia sportinė apranga tinka tavo figūrai

Merginos nori puikiai atrodyti ir keliaudamos pasilinksminti, ir sportuodamos, todėl tinkama sportinė apranga yra ypač svarbi. Kai puikiai atrodai, gerai jautiesi ir pasitiki savimi, aktyvi fizinė veikla tampa kur kas malonesnė, be to, negali žinoti, kada nusišypsos ir žavus greta sportuojantis vaikinas...

Kriaušės figūra

Stenkis rinktis labiau dėmesį traukiančias sportines palaidines, marškinėlius ir džemperius. Tegul viršutinės dalies drabužiai būna ryškūs, šviesūs arba marginti raštais. Tiks palaidinės, prilaikomos petnešėlėmis, prigludusios ir išryškinančios taliją. Apatinės kūno dalies apranga kaip tik turėtų būti neutralesnė, tamsesnių atspalvių. Tau tiks tiesaus kirpimo arba į apačią kiek platėjančios sportinės kelnės, kurios harmonizuos figūrą ir ilgins kojas. Venk kelnių su juostomis šonuose, tokios akcentuos platesnius klubus ir apvalainas šlaunis.

Sportinė apranga
Sportinė apranga "Adidas", adidas.com
Gamintojo nuotr.

Obuolio figūra

Tau tiks laisvesnio silueto palaidinės, maskuojančios atsikišusį pilvuką ir neišryškinančios liemens. Rinkis kiek ilgesnes palaidines, derink jas prie siaurų ilgų arba blauzdas siekiančių tamprių. Nebijok spalvotų palaidinių, tačiau venk skersų dryžių ar ryškiaspalvių akcentų ties pilvo zona, tegul ryškesnio audinio įsiuvai būna ties pečiais, rankovėmis, krūtine. Atsisakyk ilgų platėjančių kelnių, šios išbalansuos tavo figūrą ir pridės papildomų kilogramų.

Sportinė apranga
Sportinė apranga "Adidas", adidas.com
Gamintojo nuotr.

Smėlio laikrodis

Rinkis palaidines laivelio arba V formos iškirpte bei dekoruotas ryškesniais akcentais, įsiuvais ties liemeniu, juk turi puikią išraiškingą taliją! Tau tiks ir šortai, ir kapriai, ir ilgos tamprės ar kelnės. Svarbiausia, kad neišbalansuotum figūros pasirinkusi itin žvilgsnius traukiančią viršutinės arba apatinės kūno dalies aprangą. Išlaikyk harmoniją: jei vilki raudoną palaidinę, tegul ir kelnės turi ryškesnį akcentą, jei mūvi raštais margintas tampres, tegul sportiniai marškinėliai būna ne juodi, bet ryškesnės spalvos. Netiks laisvi ir apkritę sportiniai drabužiai – atrodysi apvalesnė nei esi iš tiesų. Jei gali, atsisakyk ir sportinių palaidinių aukšta apykakle.

Sportinė apranga
Sportinė apranga "Adidas", adidas.com
Gamintojo nuotr.

Platesni pečiai

Jei esi gana vyriškos figūros, sukurti moteriškesnį siluetą padės kelnės, tamprės ir šortai su ryškaus audinio įsiuvais ties klubais ir šlaunimis. Nebijok labiau akį traukiančių apatinės dalies drabužių. Rinkis sportines palaidines ir marškinėlius, kurie būtų sudurti iš spalvinių blokų ir kurtų išraiškingos talijos efektą. Venk itin apkritusių palaidinių su rankovėmis, jos platins pečius, o klubai atrodys dar siauresni. Figūra bus moteriškesnė, jei segėsi sportinę liemenėlę su nedidelėmis pagalvėlėmis. Taip pat atsisakyk vienspalvės sportinės aprangos nuo galvos iki kojų, tai išryškins vyrišką figūros tipą.

Sportinė apranga
Sportinė apranga "Adidas", adidas.com
Gamintojo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis