Greičio fanatikės susikovė - kuri geresnė šeimininkė

1000 km lenktynės artėja su kiekviena diena, tad merginų komandos lenktynininkės nepaliauja intensyviai treniruotis. Tačiau jos atrado laiko ir savoms kur kas linksmenėms varžyboms: kuri taikliausia krepšinio aikštelėje, kuri geriausia šeimininkė, kuriai paklūsta bet koks automobilis?

SostenaRenault Sport“ komandos merginos, besiruošdamos 1000 km lenktynėms Palangoje, spėja ne tik intensyviai treniruotis. Lenktynininkės susiginčijo tarpusavyje kuriai teks dalyvauti supersprinto rungtyje. Kiekvienais metai likus kelioms dienoms iki 1000 km lenktynių Palangoje, Vytauto gatvėje, vyksta visų komandų pristatymas ir nedidelis sprintas ar dragas. Reikia kuo greičiau pravažiuoti maždaug 50 m atkarpą. Centrinėje miesto gatvėje susirenka visos komandos, tačiau dalyvauti „Blue Sheep Supersprint“ traukos varžybose gali tik po vieną kiekvienos komandos sportininką.

Iš pradžių lenktynininkės galvojo tiesiog traukti burtus, bet juk taip neįdomu. Todėl buvo nutarta surengti visą čempionatą. Jame bus nemažai etapų, tai bus neįprastos varžybos. Merginos kausis keliose rungtyse. Pavyzdžiui, pirmuose etapuose merginos dalyvaus slalomo varžybose, susikaus krepšinio aikštelėje, varžysis skusdamos bulves ir net melšdamos karvę! Už kiekvieną pergalę etape bus skiriami 3 taškai, už antrą vietą - 2, už trečią – 1.

„Sostena – Renault Sport“ merginos krepšinio aikštelėje, organizatorių archyv. nuotr.

Lietuvis be krepšinio – ne lietuvis

Pirmiausia, merginos susikovė krepšinio aikštelėje. Negalėjome aplenkti populiariausios sporto šakos Lietuvoje! Lietuvos krepšinio rinktinės treneriai paruošė tikrą egzaminą, merginos pusę dienos treniravosi kartu su mūsų šalies moterų krepšinio rinktine, o po to joms teko pademonstruoti, ką išmoko. Čia nustebino lenktynininkė Ernesta Globytė – ji pataikė jau per pirmą sekundę ir iš karto laimėjo. O štai Indrei su Agne teko paprakaituoti… Po keliolikos bandymų į krepšį pataikė Agnė. Dar po kelių tai padarė ir Indrė, taigi, po pirmos rungties į priekį išsiveržė Ernesta.

Krepšinio rungtyje pergalę iškovojo E. Globytė, organizatorių archyv. nuotr.

Lietuvis be cepelinų – ne lietuvis

Turbūt neverta ginčytis, kad žinomiausias nacionalinis lietuvių patiekalas yra cepelinai. Cepelinų virti merginoms nereikėjo, tačiau paruošti bulves teko. Juk pats sunkiausias darbas ruošiant šį patiekalą – priskusti kalną bulvių. Tą merginoms reikėjo daryti tradiciniu būdu. Kiekvienai buvo parinktas kalnas bulvių, į rankas duota po identišką peiliuką ir... pirmyn! Reikėjo švariai nuskusti bulves, išrankioti visas „akutes“ bei kitus nešvarumus.

Merginų komandai teko paplušėti ir virtuviniuose reikaluose, organizatorių archyv. nuotr.

Sek naujienas ir netrukus sužinosi, kuri lenktynininkė laimėjo šią rungtį, COSMO atskleis ir kaip merginoms sekėsi dalyvauti slalomo varžybose su „Renault Captur“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis