Palangoje gražuolių ir sportinių automobilių antplūdis FOTO

Lietuvos pajūrį užplūdo poilsiautojai ir autosporto mėgėjai. Palangos gatves šturmavę 1000 km lenktynių dalyvių automobiliai traukia smalsautojus iš tolo.

Palangoje startuoja 1000 km lenktynių renginių ciklas. Šiandien autosporto gerbėjai ir į pajūrį atsikvėpti atvykę poilsiautojai turi galimybę pasigrožėti lenktynių dalyvių automobiliais. Gaudžiančių motorų parade Vytauto g. dėmesio netrūko „SostenaRenault Sport“ komandai. Tai vienintelė komanda, kurią nuo-iki sudaro merginos. Lnktynininkėms Ernestai Globytei, Indrei Senkutei ir Agnei Vičkačkaitei-Lauciuvienei kompaniją palaikė ne tik grid girls, bet ir žavios mechanikės.

„Sostena – Renault Sport“ komandos merginos (R. Petrauskienės makiažas), D. Lauručio nuotr.

Alinantis karštis nuo merginų veidų šypsenų nepradangino – vakar merginų komandos automobilis „Renault Clio RS Cup“ išlaikė techninės komisijos išbandymus ir jau netrukus lėks į trasą.

„Renault Clio RS Cup“, A. Lauciaus nuotr.

Lanktynininkė I. Senkutė, A. Lauciaus nuotr.

A. Lauciaus nuotr.

Tai vienas pirmųjų tokių automobilių, nes jų gamyba prasidėjo tik praėjusių metų pabaigoje. Jame sumontuotas 1,6 l 220 AG benzininis variklis su turbina, sekvencinė šešių pavarų dėžė su pavarų perjungimo svirtelėmis prie vairo. Toks automobilis naudojamas tarptautinėse „Renault Clio Cup“ varžybose ir keliuose nacionaliniuose čempionatuose Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Ispanijoje ir kitose šalyse. Jo kaina, priklausomai nuo komplektacijos gali siekti iki 140 000 litų.

„Sostena – Renault Sport“ komandos merginos (R. Petrauskienės makiažas), D. Lauručio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis