Merginų komandai – staigmena iš Lietuvos krepšinio rinktinės

Likus visai neaug iki 1000 km lenktynių Palangoje pradžios, „Sostena-Renault Sport“ komandos merginos Ernesta Globytė, Agnė Vičkaičkaitė-Lauciuvienė, Indrė Senkutė ir visas komandos personalas sulaukė malonaus siurprizo.

Palaikyti merginų atvyko Palangoje stovyklaujantys Lietuvos krepšinio rinktinės narys Martynas Pocius, garsusis rinktinės masažuotojas Juozas „Juozukas“ Petkevičius ir vienas rinktinės trenerių Gintaras Krapikas.

G. Krapikas aplankė merginų komandą „Sostena-Renault Sport“, L. Balandžio nuotr.

Merginoms praktinių patarimų, kaip pasiruošti lenktynėms negailėjo gyva lietuviško sporto legenda – niekada nestokojantis geros nuotaikos ir savo šypsena užkrečiantis visus J. Petkevičius, kuris merginoms papasakojo, ką reikia daryti, norint išsaugoti energiją daug jėgų atimančiose lenktynėse. „Kadangi merginos praleis daug valandų automobilyje, kur bus aukšta temperatūra, svarbiausias dalykas – gerti daug vandens, nes organizmas tokiose sąlygose praranda daug skysčių“, – sakė „Juozukas“. „Lenktynių dienos meniu tikrai turėtų būti vištienos ir makaronų patiekalų, kad būtų papildytos angliavandenių ir baltymų atsargos. Ir pabaigus lenktynes nepamiršti išgerti daug vandens, kad būtų atstatytas reikalingas mikroelementų kiekis“.

Praktinių patarimų, kaip pasiruošti lenktynėms negailėjo gyva lietuviško sporto legenda – J. Petkevičius, L. Balanžio nuotr.

Ilgametis rinktinės narys Martynas Pocius susidomėjęs apžiūrėjo „Sostena-Renault Sport“ komandos lenktyninį automobilį „Renault Clio Cup“, domėjosi jo galia ir kitomis techninėmis charakteristikomis. „Užtenka tik įsėsti į tokį bolidą ir jau padidėja pulsas, jau pradedi jausti tą lenktynių dvasią ir adrenaliną, kurį gautum jį vairuodamas lenktynių trasoje.“

Rinktinės narys M. Pocius apžiūrėjo merginų komandos lenktyninį automobilį „Renault Clio Cup“, L. Balandžio nuotr.

Lenktyninis automobilis „Renault Clio Cup“ jau netrukus stratuos 1000 km lenktynėse, R. Žilionio nuotr.

Merginos be galo džiaugėsi krepšininkų vizitu bei išskirtiniu dėmesiu iš žinomiausių šalies krepšinio atstovų. Be to, besiruošdamos lenktynėms „Sostena-Renault Sport“ komandos lenktynininkės susidraugavo ir su Lietuvos moterų krepšinio rinktine – merginos surengė krepšininkėms slalomo varžybas bei tuo pačiu pamokino sportininkes saugaus vairavimo prie „Renault Captur“ vairo.

Krepšininkų vizitas suteikė merginoms dar daugiau pasitikėjimo savimi, optimizmo ir motyvacijos. „Labai smagu, kai krepšinio pasaulio vyrai, kuriais žavisi visos mūsų komandos merginos, aplanko tokią svarbią akimirką ir jų akyse – pagarba ir nuostaba. Tuomet supranti, kokį didelį darbą atlieka komanda“, - džiaugėsi „Sostena-Renault Sport“ komandos vadovė Inga Juškevičiūtė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis